Учні «Школи на Тясмином» прибрали берег річки

Учні та вчителі смілянської школи №6, що має неофіційну символічну назву «Школа над Тясмином», 19 вересня долучилися до проведення екологічної акції. У 3-ті вихідні вересня кожного року по всьому світу за підтримки Європейського Союзу та інших організацій проводиться екологічна акція «Міжнародний день чистих берегів». Головний меседж цього проєкту – звернення до екологічної свідомості нашого суспільства щодо бережливого ставлення до берегів річок України.

Тож педагоги разом зі своїми учнями разом вийшли на берег річки Тясмин  поблизу  свого навчального закладу. На жаль, цей один із  мальовничих куточків Сміли, люди значно забруднили, викидаючи різне сміття та не прибираючи після свого відпочинку на природі. Відповідальні школярі провели велику роботу і очистили берег від сміття.

Вчителі акцентували увагу дітей на тому, що ця акція – унікальна можливість нагадати суспільству про надзвичайну важливість води для навколишнього середовища і розвитку цивілізованої громади. Увага учнів була привернута до проблем збереження води для нинішнього і майбутнього поколінь.

 Учні «Школи над Тясмином» закликають приєднуватись до них і інших охочих.