Смілянські Лідерці долучились до всеукраїнської акції «Озеленення України»

17 жовтня проводилась Всеукраїнська акція «Озеленення України». За одну добу в Україні було висаджено 1 мільйон дерев. Разом із багатьма жителями Черкаської області у ній взяли участь і учні та вчителі НВК «Лідер». Цим заходом вони стартували у Еко-марафон у рамках проєкту «Climate Change Challenge”, ініційованого євроклубом ліцею за підтримки Представництва ЄС в Україні .

На ініціативу євроклубу відгукнулися учні VI-M, VI-C, III-M курсів. Разом з працівниками ДП «Смілянський лісгосп» на ділянці в один гектар ними було висаджено 1330 молодих дубочків. Також було дуже цікаво дізнатись про європейські технології ( швейцарські капсули для вирощування посадкового матеріалу), що дозволяють мінімізувати кількість втрат, молодих дубочків, які можуть не прижитись на відкритому ґрунті .

Збільшення лісового сектору є , як ніколи , актуальним сьогодні, переконані лідерці. Адже ліси поглинають вуглекислий газ із атмосфери та зменшують ризик парникового ефекту , тим самим запобігаючи змінам клімату.

Учні та вчителі смілянського ліцею «Лідер» щиро дякують усім причетним до акції працівникам лісгоспу за гостинність та щедрий прийом. Твердять, їхали працювати, а потрапили на справжнє свято. Тож сподіваються на подальшу співпрацю. Бо ліцеїсти прагнуть бути тими, хто приносить зміни, бо переконані– «наше майбутнє залежить від того ,що ми робимо сьогодні, а не завтра».