У Звенигородській філії ПАТ “Черкасиобленерго” триває ремонт

У ПАТ «Черкасиобленерго» тривають капітальні та поточні ремонти у всіх філіях Товариства. Зокрема, у Звенигородській філії оновлюють фасад адміністративного приміщення. Напередодні там провели косметичний ремонт всередині будівлі.

Нині займаються благоустроєм території та ремонтом фасаду.

– Наше адміністративне приміщення не бачило ремонту вже більше десяти років. Тому коли роботи стартували, працівники неабияк зраділи. Усе робимо власними силами і, звісно ж, завдяки фінансовій підтримці керівництва Товариства, – говорить директор Звенигородської філії ПАТ «Черкасиобленерго» Олександр Скобленко.

Крім ремонту адміністративної будівлі, тут оновили побутову кімнату для працівників електротехнічної лабораторії. Зазнало ремонту і приміщення служби механізації та транспорту.

– Для наших водіїв ми повністю оновили робочі кабінети. Провели там косметичні ремонти та уклали новий лінолеум. Усі роботи проводимо максимально активно, поки дозволяє погода, аби у зиму ввійти з оновленими приміщеннями, – додав Олександр Скобленко.

ПАТ «Черкасиобленерго» постійно дбає про своїх працівників. Створення гідних та комфортних умов праці для людей, які відповідають за надійність електропостачання області – одне з пріоритетних завдань керівництва Товариства.