черкасиобленерго

Після капітального ремонту відчинив свої двері Навчальний центр ПАТ «Черкасиобленерго»

Практично за пів року приміщення змінилося до невпізнаваності: зараз тут нові меблі, обладнання та реманент. А головне – тепер енергетики навчаються за найсучаснішими програмами на новітньому обладнанні.

Електромонтери, стропальники, машиністи, контролери, диспетчери, інженери, оператори підрозділів підприємства – всі вони проходять навчання у цих стінах. Це і перепідготовка робітників, які отримують другу професію, і первинна підготовка для кадрів, які не мають фахової освіти, і курси підвищення кваліфікації, яку постійно мають проходити енергетики, і навчання із тренажерної підготовки оперативних працівників, і тренінги для енергетиків, де вони вчаться працювати в команді.

Колись Центр займав усього кілька кабінетів, а тепер – цілий поверх. Капітального ремонту він не бачив із дня свого створення. І от цього року його було проведено. Роботи тривали близько пів року. Замінили практично все – від стін до підлоги, забезпечили всю необхідну матеріальну і методичну базу.

– Так співпало, що ми відкриємо оновлений навчальний Центр саме сьогодні, у це свято. Тут проходитиме періодичне навчання технічний персонал нашої компанії. Приємно, що сьогодні ми маємо можливість покращувати умови роботи та навчання для наших працівників, а також дбати про їх соціальний захист. Для нашого Товариства працівник – на першому місці. Якщо він буде забезпечений усім необхідним – і заробітною платою, і достойними умовами праці, і спецодягом, і реманентом, – тоді він із задоволенням ітиме на роботу, – зазначив голова правління ПАТ “Черкасиобленерго” Олег Самчук. – У нас працюють багато династій – батьки, діти, і всі вони пишаються тим, що їхні сім’ї присвятили своє життя енергетиці. Я теж із такої родини. Мій батько – Заслужений енергетик України, все життя пропрацював у цій галузі, і я пішов по його стопам. Тому я чудово розумію, як це – коли професія стає сімейною справою. Дякую кожному нашому працівнику і бажаю стабільності, розвитку, та надійного електропостачання нашим споживачам.

Директор навчального центру Дмитро Галат розповідає: у процесі ремонтних робіт оновилися практично всі кабінети Центру – у плані матеріально-технічного забезпечення, оснащення обладнанням, поповнення меблями.

Особливою гордістю став новий тренінговий блок. Зала, в якій проходять заняття, має сучасне обладнання, навчання там адаптоване відповідно до сучасних методик.

Ще один важливий здобуток – це лабораторія моделювання та аналізу виробничих ситуацій в енергетиці. Вона створена з нуля і наразі робота над її до облаштуванням триває. У цій лабораторії працівники у максимально наближених до реальних умовах опановують практичні навики, закріплюють та поглиблюють свої знання. Важливо те, що в лабораторії є макет трансформаторної підстанції та інші елементи розподільних електромереж, що дозволяє «студентам» побачити все на власні очі, доторкнутися, спробувати, відчути на практиці. Це у свою чергу дозволяє відпрацьовувати до автоматизму дії працівника щодо проведення необхідних важливих операцій.

– Тепер маємо тут не те що оновлений, а можна сказати новий Навчальний центр, адже оновлень зазнало практично все – від побутових умов до навчальних програм, – зазначає директор з управління персоналом Товариства Надія Братаніч. – Зараз тут усе нове і сучасне – і кольори, і меблі, і матеріали – все для працівників. Керівництво компанії розуміє, що для того, аби персонал працював ефективно, треба вкладати насамперед у людей, в належні умови для їхньої праці та навчання.

Якщо інші кабінети – охорони праці, комерційної дирекції, розподільних мереж – до цього в Центрі вже були, то тренінгова зала з’явилася тут лише після капітального ремонту. Вже зараз у ній проводять тренінги для працівників Товариства.

Зокрема, у день урочистого відкриття пройшло заняття по тайм-менеджменту. Для енергетиків важливо вміти раціонально організовувати свій робочий час та роботу з населенням, тому такі тренінги дуже важливі.

– Крім того, що ми зробили ремонт у приміщенні Навчального центру, постійно дбаємо про оновлення у філіях Товариства. Зокрема, з початку цього року було розпочато роботу в одному з найбільших структурних підрозділів – Уманських енергетичних мережах. Там теж десятиліттями не проводили ніяких ремонтів. Наразі завершуємо перший етап реконструкції, і до ближче до Дня святого Миколая плануємо урочисте відкриття, – зауважив голова правління ПАТ «Черкасиобленерго» Олег Самчук. – Ми дбаємо про наш персонал, і в такий нелегкий для всієї держави час намагаємося створити всі необхідні умови для наших працівників, які щодня працюють над тим, щоб забезпечувати надійне електропостачання жителів Черкащини.