Напередодні свят представники Смілянської міської організації ВО «Черкащани» з подарунками завітали до інфекційного відділення міської лікарні

2020 рік був складним для усіх та на передовій боротьби із пандемією , що охопила планету, стоять саме медики. Напередодні новорічно-різдвяних свят представники Смілянської міської організації ВО «Черкащани» вирішили зробити приємний сюрприз для медичних працівників.

Із подарунками завітали до інфекційного відділення міської лікарні та в клініко-діагностичну лабораторію. Адже саме ці люди у білих халатах, ризикуючи своїм здоров’ям, впритул працюють із хворими на ковід. Їм немає коли святкувати та декілька хвилин відпочинку благодійники наповнили новорічною атмосферою.

Депутати міської ради не лише вручили солодкі подарунки лікарям, медсестрам, лаборантам, а сказали чимало теплих слів подяки.

Такі привітання, твердять медики, стали для них справжньою приємною несподіванкою. А тим паче з рук Діда Мороза, щиро зізнаються, з дитинства подарунків не отримували. Тож від душі дякували благодійникам за такий сюрприз.

Політична сила «Черкащани» є послідовною у своїй підтримці соціальної сфери Сміли. У 2020 викликом для всіх стала пандемія ковіду. Тож зусилля спрямували на допомогу саме медичним закладам міста.