Зі святом весни представниць прекрасної половини людства вітали у Смілі співами і танцями

Коли розтає сніг і лишень пробиваються перші квіти, знають усі – настає свято жінок. Нарешті ми дочекались послаблення карантинних заходів. Тож можна вже і концерти влаштовувати.

З нетерпінням цього чекали і культпрацівники, адже їх робота без глядача неможлива. Тож наближення свята 8 Березня стало гарною нагодою знову наповнити, хоч і з обмеженнями, зали закладів культури. Тепла і радісна атмосфера сьогодні панувала у БК ім. Шевченка. Із святом всіх представниць прекрасної половини людства вітали як вокальними номерами, так і танцювальними постановками. Милим жінкам дарували свою творчість і гурт «Вербиченька» та «Три Анатолія», хореографічний колектив “Роксолана”.

У спільному концерті до 8 березня дебютували і творчі вихованці Мистецької школи-інтернату. Чому це дійство влаштували не у рідних стінах навчального закладу пояснила Наталія Косенко.

Які секрети сценічного мистецтва вже дізнались та що змогли вже опанувати школярі показали сповна. Виступ своїх дебютантів прийшли подивитись всім навчальним закладом. Адже зізнаються, що вже давно з цікавістю підглядали за заняттями з театрального мистецтва.

Ці школярі огранюють свій талант під пильним оком багатогранної і неординарної викладачки. Вона сама на сцені як риба у воді, тож дітям є на кого рівнятись.

Перші кроки театрального колективу «Міміка», який веде Анастасія Кодінцева можна назвати вдалим. Вони про себе гучно заявили власним скетч-шоу. Короткі динамічні сценки, поєднання гумору та акторської гри.

Учні спеціалізованої мистецької школи заросили насолодитись творчістю та святковим концертом і своїх найрідніших жінок: викладачок, мам та бабусь. Такий креативний виступ юних театралів став справжнім сюрпризом. Назва

«8 березня не для слабких. Суто жіноча історія» була виправдана на всі сто. Адже привітати найкращу половину людства на весні це природньо, але і дуже відповідально. Чоловіки фактично збиваються з ніг, аби приготувати сюрпризи.

Але ж то буде 9-го. Сьогодні ще можна не скупитись на теплі слова привітань.