Сміла тварини

Благодійна організація стерилізує собак у Смілі

Команда ТОВ “Чотири лапи Україна” вже декілька днів працює у Смілі. Ця благодійна організація є представником міжнародної організації з захисту тварин FOUR PAWS(павс) International. Вони працюватимуть над зменшенням популяції безпритульних тварин у нашому місті. Єдиним прийнятним і дієвим рішенням в цьому питанні є стерилізація. Спеціально навчені ловці присипляють тварин і перевозять їх до місця, де знаходять перетримку.

Наразі із цього місця скупчення собак волонтери вже забрали дівчат. Сьогодні на них чекає операція і вже завтра, твердять, тварин можна повернути в їх звичне місце проживання.

Дивіться більше відео.

Де безпритульні собаки мешкають і які з них потребують стерилізації, показують місцеві жінки-волонтери. Твердять: така допомога від благодійного фонду – це для Сміли прорив. Адже велику кількість чотирилапих безхатченків відзначають і представники благодійної організації.

Дивіться також: ПЕРЕД НОВИМ РОКОМ УЧНІ ВИПУСКНОГО КЛАСУ НВК ШКОЛИ-ЛІЦЕЮ «ЛІДЕР» ЗІБРАЛИ КОШТИ ДЛЯ БЕЗПРИТУЛЬНИХ ТВАРИН СМІЛИ

Команда з п’яти осіб від ТОВ “Чотири лапи Україна” буде працювати у Смілі до 19 березня. За цей час планують простерилізувати до ста смілянських собак безхатченків.