Виставка просто неба незабаром з’явиться на території НВК «Лідер» у Смілі

Команда учнів НВК школа-ліцей «Лідер» серед майже 90 шкіл України була обрана для участі у проекті «Творимо мистецтво в шкільному саду». Він реалізується за підтримки Українського культурного фонду.

З січні цього року робота лідерців із кураторами проекту тривала в онлайн режимі. Днями художниця Алевтини Кахідзе та менеджерка проєкту Марія Борисова завітали у Смілу. Під час робочої зустрічі члени ліцейної команди представили свої дослідження у формі презентацій. Школярки обрали теми у розрізі «Історія виникнення та розвитку Сміли».

Копітка і тривала робота з підготовки та оформлення майбутньої виставки триватиме до травня. І вже наприкінці весни стенди з цікавою інформацією про Смілу з’являться на території ліцею «Лідер». Що саме буде презентовано смілянам та гостям міста на виставці ліцеїсти вирішують із своїми досвідченими кураторами.

Дивіться також: ПЕРЕД НОВИМ РОКОМ УЧНІ ВИПУСКНОГО КЛАСУ НВК ШКОЛИ-ЛІЦЕЮ «ЛІДЕР» ЗІБРАЛИ КОШТИ ДЛЯ БЕЗПРИТУЛЬНИХ ТВАРИН СМІЛИ

Конструкції стендів однакові, а ось як їх розташувати і який творчий простір з них створити кожен начальний заклад вирішує сам.

Отже чекаємо на реалізацію у Смілі проекту «Творимо мистецтво в шкільному саду». Чим здивують ліцеїсти зможемо оцінити вже у травні.

Один коментар до “Виставка просто неба незабаром з’явиться на території НВК «Лідер» у Смілі”

Коментарі закриті.