Збір заявок у межах акції #Sakuraday_у_Черкасах від управлінської компанії «Нова якість» припинено

Тисячу дерев роздадуть мешканцям перших 250 будинків, які написали у фейсбук-месенджер та інстаграм «Нової якості» упродовж минулого тижня.  

Знайти охочих на тисячу саджанців удалося лише за тиждень. Тому збір заявок припинили через вичерпання ліміту дерев, що був передбачений акцією.

– До нас зверталися мешканці не лише будинків, які ми обслуговуємо, з ОСББ, приватного сектору, зі шкіл та садочків Черкас, а й навіть жителі сусідніх сіл, районів та областей, – говорить засновник групи управлінських компаній «Нова якість» Андрій Бортник. – Сподіваємося, наша акція надихне всіх, хто не зможе отримати саджанець, організуватися та самостійно посадити квітуче дерево біля свого будинку. 

Читайте також: «НОВА ЯКІСТЬ» РОЗДАСТЬ ЧЕРКАЩАНАМ 1000 САКУР. ЗБІР ЗАЯВОК ТРИВАТИМЕ ДО 4 КВІТНЯ АБО ВИЧЕРПАННЯ ЛІМІТУ ДЕРЕВ

У компанії нагадують: один будинок, за умовами акції, отримає три-п’ять саджанців НЕЗАЛЕЖНО ВІД КІЛЬКОСТІ ЗАЯВОК. Найближчим часом обіцяють сконтактувати із заявниками та повідомити, як отримати саджанці дерев.

– Ми хотіли допомогти мешканцям зробити їхні двори максимально естетичними. Завдяки ініціативним мешканцям нам вдасться зробити мініалеї на прибудинкових територіях. Адже сакури – це естетично, яскраво й реально в наших погодних умовах, – каже Андрій Бортник.

джерело