«Нова якість» роздасть черкащанам 1000 сакур. Збір заявок триватиме до 4 квітня або вичерпання ліміту дерев

У Черкасах стартувала весняна акція Sakuraday від управлінської компанії «Нова якість». Мешканцям багатоквартирок, які обслуговує підприємство, роздадуть близько 1000 саджанців сакури. За умови, що люди висадять дерева на прибудинковій території та будуть доглядати за ними.

— Ми хочемо допомогти мешканцям зробити їхні території максимально естетичними. Ми вже два роки працюємо в черкаських дворах, й одна з передбачених договором робіт — обрізка дерев та знесення аварійних і небезпечних. Ми розуміємо, що на їхньому місці не в кожному дворі з’являється молоде дерево, — розповідає про мету акції засновник групи управлінських компаній «Нова якість» Андрій Бортник. — Тому минулого літа й виникла така ідея. Ми готові придбати саджанці за умови, що люди висадять та доглядатимуть за деревами в будинку.

Сьогодні стартував прийом заявок на дерева. У компанії наголошують: сакури віддадуть лише в турботливі руки. Тому є кілька умов:

– одна заявка від будинку – 3-5 саджанців;

– аби «забронювати дерева», напишіть у месенджер «Нової якості» та вкажіть контактний номер телефону;

– репостніть допис, щоб розповісти іншим про Sakuraday у Черкасах.

Дивіться також: «НОВА ЯКІСТЬ» ВІДПОВІДАТИМЕ НА ЗАПИТАННЯ СТОСОВНО НЕГАБАРИТУ, ЯКІ ЧЕРКАЩАНИ МОЖУТЬ НАДСИЛАТИ НА СТОРІНКУ УПРАВЛІНСЬКОЇ КОМПАНІЇ У ФЕЙСБУК

Фінішує збір заявок уже 4 квітня або ж раніше, якщо вичерпається передбачений акцією ліміт дерев.

— Ми їдемо в різні куточки нашої країни чи області, аби потрапити на алею сакур та помилуватися їхнім цвітом. А можна просто вийти з під’їзду. Сподіваюся, що разом з ініціативними мешканцями нам удасться зробити такі міні-алеї в їхніх дворах. Адже сакури — це естетично, яскраво й реально в наших погодних умовах, — говорить Андрій Бортник.

Після завершення прийому заявок компанія організує доставку саджанців за адресами.