конкурс дитячого малюнка

Розпочався перший етап ХІ Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка з охорони праці

ТОВ «Редакція журналу «Охорона праці» спільно з Держпраці розпочато роботу з проведення ХІ Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» – 2022.

Запрошуємо учнів, вихованців, слухачів середніх загальноосвітніх шкіл, коледжів, училищ, зокрема й художніх, позашкільних навчальних закладів взяти участь у конкурсі малюнку.

Дивіться також: ДЕРЖПРАЦІ НАГАДУЄ ПРО ПРИНЦИПОВІ ВІДМІННОСТІ МІЖ ТРУДОВИМИ ТА ЦИВІЛЬНО-ПРАВОВИМИ ДОГОВОРАМИ

Конкурсні роботи мають висвітлювати тему охорони праці та промислової безпеки, а саме: безпечного ведення робіт у вугільній, деревообробній промисловості, сільському, лісовому та ліфтовому господарствах, медичній сфері, будівництві, на транспорті тощо.

Малюнки дітей можна направляти на адресу: Управління Держпраці у Черкаській області, б-р Шевченка, 205, 3 поверх, каб.309, м. Черкаси, 18000.

Конкурс проводиться щороку в два етапи:

І етап – відбіркові регіональні тури. Жовтень 2021р. – лютий 2022р.

ІІ етап – фінал та оголошення переможців. Березень – квітень 2022р.

Учасниками Конкурсу є діти трьох вікових груп:

перша група – віком від 6 до 10 років;

друга група – віком від 11 до 14 років;

третя група – віком від 15 до 18 років.

Конкурс проводиться за напрямом художньої творчості – малюнок.

Приймають лише індивідуальні оригінальні авторські роботи, що відповідають умовам Конкурсу.

Авторські роботи, надіслані на Конкурс, не рецензують і не повертають авторам. Наданням авторської роботи (твору образотворчого мистецтва) на Конкурс автор (виконавець) підтверджує цілковиту згоду з умовами та вимогами до Конкурсу, а також надає свою згоду на відчуження авторського права, використання матеріального об’єкту і виключного права на конкурсну роботу з передачею його у власність ТОВ «Редакція журналу «Охорона праці» без будь-яких претензій щодо порушення майнового авторського права надалі.