Держпраці нагадує про принципові відмінності між трудовими та цивільно-правовими договорами

Держпраці в черговий раз нагадує про різницю між трудовими та цивільно-правовими договорами. Тож, роботодавці мають нагоду дізнатися, на які умови договору із працівником звертатимуть увагу при перевірці.

Трудовий договір — це угода між працівником і роботодавцем, за якою працівник зобов’язується виконувати роботу і підлягає правилам внутрішнього розпорядку.

При цьому роботодавець зобов’язується виплачувати працівникові заробітну плату і забезпечити необхідні для виконання роботи умови праці.

Предметом трудового договору є процес, який не передбачає будь-якого кінцевого результату.

Предметом угоди ЦПХ є кінцевий результат, тобто одна сторона зобов’язується на свій ризик виконати певну роботу за завданням другої сторони.

За цивільно-правовим договором працівник самостійно організовує процес роботи, сам виконує її та відповідає за неї.

Трудовий договірЦивільно-правовий договір
Кодекс законів про працюЦивільний кодекс України
Працівник зобов’язується виконувати роботу згідно кваліфікації і підпорядковуватись правилам внутрішнього розпорядкуВиконавець зобов’язується на свій ризик виконати певну роботу (надати послугу), а замовник зобов’язується прийняти і оплатити результати роботи (оплатити послугу).
Подається заява і приймається наказ про прийняття на роботуСторони підписують письмовий договір (працівник подає паспорт та довідку про ідентифікаційний номер)
Вноситься запис у трудову книжкуНе вноситься запис у трудову книжку
У договорі зазначається посада, розмір зарплати, дата початку роботиУ договорі зазначається предмет (річ або послуга), ціна і строк договору
Предметом договору є сам процес роботиПредметом договору є кінцевий результат роботи або послуги
Вид оплати  –  зарплатаВид оплати – винагорода
Розмір оплати – не менше мінімальної зарплатиРозмір винагороди – визначається у договорі і не залежить від мінімальної зарплати
Строк оплати – не рідше 2 разів на місяцьСтрок оплати зазначається у договорі
Передбачені соціальні гарантії – оплата періоду непрацездатності, допомоги по безробіттю, відпусткиСоціальні гарантії надаються тільки тоді, коли виконавець самостійно проводить відрахування до соціальних фондів
Надається оплачувана щорічна відпустка, виплати на відрядження тощоТрудові гарантії не надаються
Відмінності трудового та цивільно-правового договорів