Під час нічних «прильотів» на Черкащині поліцейський виявив ймовірного коригувальника

Чоловік знімав на відео наслідки вибухів від дронів-камікадзе, які цілили по одному з об’єктів критичної інфраструктури. Він намагався втекти від правоохоронця, та не вдалося. Громадянина передали працівникам СБУ.

Уночі, 23 жовтня, коли дрони-камікадзе атакували один із районів Черкаської області, поліцейські виконували свої обов’язки. Вони забезпечили перекриття дорожнього руху й спрямовували громадян в укриття для їхньої безпеки. Під час патрулювання в поле зору правоохоронців потрапив один із підозрілих чоловіків. Він був неподалік місця вибухів та знімав “прильоти” на мобільний телефон. Коли чоловік побачив службовий автомобіль, то одразу почав тікати. Поліцейський зреагував миттєво, наздогнав місцевого жителя та затримав. Для з’ясування усіх обставин та перевірку особи на коригування точності ударів рф, черкащанина передали працівникам СБУ.  

Поліція Черкащини наголошує, що знімати та пересилати фото й відео “прильотів”, роботу сил ППО, розміщення та переміщення наших військ КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЕНО — так ви допомагаєте окупантам і наражаєте на небезпеку життя українських військових, місцевих мешканців та, зрештою, своє власне життя.

Нагадуємо, що такий контент стає доступним ворожим пропагандистам, які активно моніторять Інтернет. Коригування — може спричинити повторні удари й за подібні дії, загрожує кримінальна відповідальність!

Сектор комунікації поліції Черкаської області