Заради економії електроенергії Черкаси перейшли на економ-режим вуличного освітлення та скоротили кількість тролейбусних рейсів

Українські енергетики продовжують відновлювати інфраструктуру після ракетних обстрілів росіян. Поки роботи тривають, усім українцям потрібно максимально заощаджувати електроенергію.

З цією метою черкаська міська влада вживає низку енергоощаджувальних заходів. Серед іншого, вулиці Черкас освітлюватимуть у економ-режимі на 50% від потужності: працюватиме підсвітка пішохідних переходів і частково ліхтарі.

«На базі «Черкаситеплокомуненерго» у нас є додаткова генерація, і ми сьогодні подаємо додатково 1 мегават у енергосистему України. У економ-режимі вуличне освітлення споживає вполовину менше від цієї потужності. Тому ми можемо тримати наше вуличне освітлення частково увімкненим, і водночас ще пів мегавата віддавати в енергосистему України, допомагаючи іншим областям», – зазначає міський голова Анатолій Бондаренко. Крім того, він наголошує громадянам та представникам бізнесу на необхідності ощадливо ставитися до споживання електроенергії.

Також задля економії електричної енергії в Черкасах скоротять кількість тролейбусних рейсів. 24 жовтня тролейбуси продовжать курсувати за графіком вихідного дня. З ним можна ознайомитися тут.