На Черкащині викрито ще один канал протиправного виїзду призовників до іноземних країн, які користувалися підробними «посвідками» волонтерів

Служба безпеки заблокувала ще два канали незаконного переправлення за межі нашої держави українських громадян призовного віку. У ході слідчо-оперативних дій у Київській та Черкаській областях затримано шестеро організаторів нелегальних трафіків.

На Черкащині злочинну діяльність організували двоє мешканців обласного центру. За гроші «гарантували» своїм клієнтам забезпечити їх повним пакетом документів для перетину кордону як учасників гуманітарних фондів.

Вартість таких «послуг» становила від 1,5 до 5,5 тис. дол. з одного клієнта. Сума залежала від терміновості виїзду і матеріальних можливостей втікача.

Злочинну діяльність організували двоє мешканців обласного центру. За гроші «гарантували» своїм клієнтам забезпечити їх повним пакетом документів для перетину кордону як учасники гуманітарних фондів.

Наразі затриманим повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 332 (організація незаконного переправлення осіб через державний кордон України) Кримінального кодексу України та обрано міри запобіжних заходів у вигляді тримання під вартою.

Тривають досудові розслідування для встановлення і притягнення до відповідальності всіх винних осіб.