Анатолій Бондаренко звернувся до керівників великих підприємств та підприємців із пропозицією перенести своє виробництво на нічний час

У Черкасах вночі спостерігається профіцит електричної енергії, а вдень маємо великий дефіцит. Через це можливі віялові відключення у місті, повідомив він на своїй сторінці у фейсбук.

Читайте також: По Черкаській області 27 жовтня з 7:00 введено графіки обмеження електроенергії (ГОЕ) та графіки обмеження потужності (ГОП) у повному обсязі

– Моє звернення стосується керівників великих підприємств, усіх підприємців, котрі могли б перенести своє виробництво в нічний час, щоб розвантажити енергосистему, – прокоментував він. – Фактично в Черкасах вночі спостерігається профіцит електричної енергії, натомість вдень маємо великий дефіцит. Через це можливі віялові відключення.

За його словами, міська влада готова в межах повноважень допомогти підприємцям перейти на роботу в нічні зміни.

Читайте нас у TELEGRAM:
Лише головне
Без спаму та реклами
Чесний погляд без цензури

– Такий вимушений крок – це велика допомога нашій країні для подолання енергетичної кризи, – резюмував Анатолій Бондаренко. – Ворог продовжує атакувати енергетичні об’єкти нашої країни, але спільними зусиллями ми вистоїмо й не дамо знищити нашу українську державу.

Зауважимо, що вуличне освітлення в Черкасах працює у економ-режимі на 50% від потужності та за рахунок власної додаткової генерації. Часткова робота ліхтарів не впливає на загальну енергосистему в країні.