За процесуального керівництва прокурорів Смілянської окружної прокуратури повідомлено про підозру 36-річному жителю міста Сміла за фактом ухилення від призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період (ст. 336 КК України).

За версією слідства чоловік, перебуваючи на військовому обліку, через відсутність бажання бути призваним для несення служби в лавах Збройних Сил України, отримавши мобілізаційне розпорядження про необхідність відбуття до військової частини, прибув у зазначений час до районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, проте без поважних причин поникнув територію центру перед відправленням мобілізаційної групи до військової частини та зник з місця свого проживання, тим самим ухилився від призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період.

У разі доведення вини обвинуваченому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до п’яти років.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину й не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Пресслужба Черкаської обласної прокуратури

Від editor