СБУ та Укрпошта презентували марку спецслужби із серії «Слава Силам оборони і безпеки України!»

Служба безпеки України спільно з АТ «Укрпошта» в усіх регіонах нашої держави провели спецпогашення марки «Служби безпеки України», присвячену діяльності спецслужби та її внеску у захист країни.

Марка «Служби безпеки України» є фінальним випуском серії «Слава Силам оборони і безпеки України!», яка від сьогодні заходить в обіг і стає символом майбутніх «переможних» листів.

«Ця подія для нас значуща, адже спецслужба є невід’ємною частиною Сил безпеки і оборони і кожен наш співробітник стоїть на варті незалежності та суверенності України. Ми ведемо боротьбу не лише з внутрішнім ворогом, шпигунами та державними зрадниками, а й захищаємо нашу Батьківщину від загарбників на лінії ведення бойових дій», — зазначив начальник регіонального органу спецслужби Юрій Погасій.

За словами керівника філії АТ «Укрпошта» в Черкаському регіоні Олександра Марченка, наклад марки становить 1 млн 75 тис. примірників, які вже можна придбати у відділеннях Укрпошти у всіх регіонах країни.

Як зазначив Голова Черкаської ОВА Ігор Табурець, спецпризначенці СБУ, зокрема Черкащини, відіграють важливу роль у боротьбі з ворогом, а саме викритті їх поплічників, агентів та шпигунів, що співпрацюють із загарбниками. Він особисто поповнить свою колекцію марок, оскільки має вже всі із серії «Слава Силам оборони і безпеки України!», які після нашої перемоги нагадуватимуть про те, як усі разом били рашистів.

Поштові набори «Служба безпеки України» вже доступні у відділеннях Укрпошти по всій країні, онлайн в офіційному поштовому магазині та маркетплейсах eBay та Amazon. Також можна придбати тематичний мерч: футболку «СБУ» та набір стікерпаків.