У Черкасах згадали про батька новітньої Конституції України

За ініціативи керівництва Черкаського державного технологічного університету, на Площі Знань, перед навчальним закладом, заклали символічний камінь, який згодом має стати повноцінним пам’ятником батькові новітньої Конституції України – Михайлу Сироті.

Місце закладання каменю було обрано не випадково. Адже Михайло Сирота народився на Черкащині а також, до обрання народним депутатом, працював проректором з навчальної роботи у Черкаському державному технологічному університеті.

На урочисті заходи, окрім представників обласної влади, також була запрошена рідна сестра Михайла Сироти Людмила Мисник. Пані Мисник зауважила, що Свято Конституції особливе для неї, адже воно переплелось з долею дорогої для неї людини – її старшого брата. За словами Людмили, очоливши комісію Верховної Ради з прийняття Конституції, Михайло Дмитрович та його колеги провели  титанічну роботу, аби країна отримала свій найвищий юридичний документ.

Після урочистого покладання квітів до пам’ятного каменю Михайлові Сироті, губернатор Черкаської області нагородив за значний внесок у розвиток української державності, багаторічну сумлінну працю та за високий професіоналізм вчителів та чиновників області. Окрім того орденом «За мужність» ІІІ ступеня та медаллю «Захисника вітчизни» нагородили військових Черкащини.