Днями у сквері біля міської бібліотеки ім. Л. Українки представники ВО «Свобода» зобразили князя Святослава на камені. Черкащани схвалюють ідею, але не художнє виконання. Містянам хочеться бачити більше кольору та позитиву.
ідентифікатор медіа L10-01833
Днями у сквері біля міської бібліотеки ім. Л. Українки представники ВО «Свобода» зобразили князя Святослава на камені. Черкащани схвалюють ідею, але не художнє виконання. Містянам хочеться бачити більше кольору та позитиву.