У Черкасах відбулось засідання конкурсної комісії з обрання кандидатури на вакантну посаду директора Корсунь-Шевченківського державного історико-культурного заповідника. До складу комісії увійшли представники від органу управління у справах культури та члени трудового колективу. Головою конкурсної комісії обрали Валентину Михайлівну Коваленко, яка керувала процесом засідання. Члени комісії розглядали 4 кандидатури: Степенькіну Парасковію Яківну, Лаврінець Назара Петровича, Ноговського Ігоря Леонідовича а Чепурної Юлії Іванівни. Проте пан Лаврінець в день засідання комісії зняв свою кандидатуру, так само зробив, але за станом здоров’я, Ігор Ноговський. Тож на розгляд членів конкурсної комісії зашилось дві особи: це діючий директор Парасковія Степенькіна та Чепурна Юлія. По кандидатурі пані Чепурної у деяких членів комісії та представників громадськості виникли питання. Адже згідно поданих документів, кандидатка не має 3-ох років стажу роботи в сфері культури, що суперечить нормі закону.

Кандидатка підтвердила, що не має офіційного запису про стаж роботи у сфері культури, проте наголосила на тому, що має досвід в організації, веденні та підтримці культури.

В результаті засідання єдиним кандидатом на посаду директора Корсунь-Шевченківського державного історико-культурного заповідника залишилась Степенькіна Парасковія Яківна.

Корсунська громада не хоче приєднуватись до Звенигородщини.

Від antenna