Новій українській школі у Черкасах бути

Директор департаменту освіти і гуманітарної політики спростував чутки про недофінансування міських шкіл. Школи уже освоюють субвенцію з державного бюджету, яка надійшла на департамент ще у червні 2018 року. Нині проблема загальнодержавного рівня полягає лише у тому, що на ринку товарів немає необхідної кількості меблів для забезпечення закладів освіти.

Дивіться також: як розподілятимуть черкаських першокласників. 

У Черкасах визначили вартість харчування у дитсадках

Відповідно до проекту рішення, для дитини садової групи вона складатиме 32 грн, ясельної групи – 21 грн. 40% вартості забезпечуватиме міська рада. Решту 60% – батьки. Від сплати за харчування звільняються категорійні діти.

У Черкасах найбільш демократичне співвідношення плати за харчування дошкільнят, – зазначив заступник міського голови Ігор Волошин.

Дивіться також: Скандальний тендер на дитяче харчування скасували.

 

У Черкасах привітали тренера та лауреата Всесвітньої Гімназіади

Гімназиста Назара Чепурного та його тренера Ірину Надюк нагородили за призові місця у XVII літній Всесвітній Гімназіаді. Змагання відбулися у місті Марракеш з 2 по 9 травня. Відзнаку спортсменам вручив особисто міський голова Анатолій Бондаренко.

Дивіться також: У Черкасах відзначили переможців Всесвітньої літньої Гімназіади.

 

У Черкасах корегують міський бюджет

20 млн грн розподілили між департаменти на забезпечення нагальних потреб. Додатково 2,2 млн грн спрямують на фінансування нової української школи. 7,3 млн грн спрямують на капітальний ремонт вул. Ільїна, 15 млн – на реконструкцію вул. Г. Дніпра. 10 млн грн виділили на підтримку ОСББ, 9 млн грн – фінансова підтримка для КП «Черкасиелектротранс». Детальніше – у сюжеті «Антени».

Дивіться також: Міський голова Черкас задоволений показниками виконання бюджету.

 

Черкаські комунальники відновлюють дорожню розмітку

Дорожня розмітка є найпростішим та ефективним засобом організації дорожнього руху. Виконують роботи по відновленню ліній, написів, інших позначень працівники КП “ЧЕЛУАШ”

Дивіться також: Новий гімнастичний зал в Черкасах готують до навчального року

 

 

Ямковий ремонт черкаських доріг роблять силами комунального підприємства

Працівники КП “ЧЕЛУАШ” проводять ямковий ремонт аварійних ділянок по вулиці Одеській. Наступним об’єктом ремонту стане вулиця 30-річчя Перемоги, яка також потребує ретельного відновлення

Дивіться також: В Черкасах одні вулиці асфальтують, інші засипають сколом

Новий гімнастичний зал в Черкасах готують до навчального року

Скандальне обладнання для гімнастичного залу дитячо-юнацької спортивної школи, яке начебто хтось вкрав, або хотів вкрасти, встановлено та готове для початку тренувань. Директор спортшколи Тетяна Бордовська запевняє,що інвентар, який придбано за кошти міського бюджету якісний та сучасний. На спортивному знарядді цього класу відбуваються змагання міжнародного рівня. Приємним є той факт, що черкаські можновладці дослухалися до побажань та пропозицій тренерсько-викладацького складу та не пошкодували грошей, аби забезпечити юних спортсменів якісним та сучасним обладнанням

Дивіться також: Черкаський суд виправдав посадовця департаменту освіти

Черкаські аудитори провели державний фінансовий аудит виконання бюджетних програм у молодіжній сфері Департаментом освіти 

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області провели державний фінансовий аудит виконання бюджетних програм щодо реалізації державної політики у молодіжній сфері Департаментом освіти та гуманітарної політки Черкаської міської ради за період з 01.01.2013 по 31.03.2018.

За 2013-2018 роки Департаментом освіти у межах виконання Програм підтримки сімей та молоді м. Черкаси отримано та використано кошти міського бюджету на загальну суму 10,3 млн грн.

За результатами аудиту встановлено, що, незважаючи на спрямування отриманих коштів на виконання завдань і заходів міських програм підтримки сімей та молоді, мету програм не було досягнуто.

Аудиторами встановлено низку факторів, які негативно вплинули на ефективне використання отриманих коштів.

Протягом 2013-2015 років Департамент освіти витрачав кошти місцевого бюджету без визначення проблеми, на розв’язання якої вона була спрямована, що призвело до неефективного витрачання бюджетних коштів на суму 197,7 тис. грн.

Крім того, у 2016 році не було заплановано заходів, які спрямовані на роз’яснення проблем зайнятості молоді, забезпечення житлом, підтримку талановитої та обдарованої молоді.

За рахунок коштів, спрямованих на реалізацію державної політики в молодіжній сфері, здійснювалися видатки на утримання, зміцнення та модернізацію установ позашкільної освіти та закладу культури на суму 8,7 млн грн. Тоді як, лише 28% осіб, що відвідували зазначені установи, підпадають під визначення молодь.

Також установлено, що лише 38% респондентів віком від 14 до 35 років знають про наявність місцевої програми щодо підтримки сім’ї та молоді і тільки 16% брали участь, що свідчить про низьку поінформованість молодіжної категорії.

Через недотримання Департаментом освіти встановлених норм на закупівлю подарунків та сувенірів, неефективно витрачено 213,5 тис грн, що додатково дало б змогу забезпечити подарунками протягом 2013-2017 років 5920 осіб.

Проведене аудиторське дослідження засвідчило, що функції контролю за ефективністю та законністю використаних бюджетних коштів, які спрямовувалися на виконання заходів програм, мали скоріше формальний характер, про що свідчить низька якість результативних показників у звітах про виконання паспорта бюджетної програми.

За результатами дослідження державні аудитори надали рекомендації та пропозиції, реалізація яких сприятиме забезпеченню дотримання вимог бюджетного законодавства, уникненню необґрунтованих витрат на створення сприятливих умов для життєвого самовизначення і самореалізації сімей та молоді, спрямованих на формування самодостатньої сім’ї та її здатності до усвідомленого народження і виховання дітей, сприяння соціальному становленню та розвитку молоді міста Черкаси.

 

Прес-служба Управління Північного офісу 
Держаудитслужби в Черкаській області

У Золотоноші оштрафовано розважальний заклад  за використання праці незадекларованих працівників

Управління Держпраці у Черкаській області застосувало фінансові санкції щодо товариства з обмеженою відповідальністю, що веде діяльність у сфері грального бізнесу і розповсюдження лотерей. Штраф накладено за результатами виїзного інспекційного відвідування у м. Золотоноша.

Проведене інспекторами праці Управління інспекційне відвідування роботодавця показало, що з двома працівниками товариства укладено цивільно-правові договори, що мають ознаки трудових.

За фактичний допуск працівників до роботи без укладення трудових договорів та без повідомлення територіального органу Державної фіскальної служби роботодавцю доведеться сплатити штраф у розмірі 30 мінімальних заробітних плат (111 690 гривень) за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення – загалом 223 380 грн.