Підрахунок голосів по 198 округу проходив дуже складно

Одразу, як зачинились виборчі дільниці, розпочалась процедура підрахунку голосів у ДВК. Їх  кількість по 198 округу 135 . Тим, кому вдалось порахувати голоси швидше, можна сказати, пощастило. Адже вони  і в окружну комісію здали всі документи в числі перших і без черг. Вже десь до опівночі у приміщенні Смілянського міського будинку рад, де розташований окружком,  утворилась тиснява. Чимало людей стояли у самому фойє будівлі, не менший натовп був і в самому залі засідань. Голова ОВК не раз закликав членів дільничних комісій зайняти місця у залі і пропускати членів окружкому, що відносили протоколи у серверну.

Прийняття протоколів проходило повільно. Адже все озвучував особисто голова окружної. Втома давалась взнаки у всіх. Одна із голів ДВК навіть знепритомніла.

Панянці, звичайно ж, надали медичну допомогу і продовжили засідання.

Більшість протоколів і документації від ДВК приймали без затримок. Деякі, у кого знаходили порушення або розбіжності у цифрах, відправляли на уточнення. Загалом на четверту годину ранку на сайті ЦВК було зареєстровано дані лише з 40-ка дільниць 198 виборчого округу. Нагадаємо, до нашого округу належать, крім Сміли, ще Смілянський, Кам’янський райони та частина Черкаського.

Майже дві доби триває вже засідання ОВК. І до обіду 1 квітня майже всі дільничні комісії свої протоколи та документацію здали, зал помітно спорожнів.

 

З 2 квітня очікується чергове похолодання до 7-12º вдень і невеликих заморозків уночі

За прогнозом Черкаського обласного гідрометцентру, з  2 квітня погоду регіону формуватиме антициклон з північного-сходу, який транспортуватиме в область більш холодне повітря в супроводі посиленого вітру. В денні години, завдяки сонцю, температура підвищуватиметься до 7-12º тепла, а вночі слабкі морози 1-3º.

Наприкінці тижня середземноморський циклон принесе на Черкащину потепління. У період з 6 по 10 квітня можна розраховувати на перехід середньодобової температури повітря через +8º, з яким пов’язується завершення опалювального періоду. Однак, після теплої хвилі на початку другої декади квітня очікується чергове похолодання.

Журналісти запитали черкащан, як вони оцінюють результати першого туру виборів Президента

Нагадаємо, що за попередніми результатами найбільше голосів у першому турі виборів набрав шоумен Володимир Зеленський.

У ТРЦ «Любава» відбувся півфінал талант–шоу «Битва талантів»

Цієї суботи, 30 березня, в ТРЦ «Любава» відбувся півфінал талант–шоу «Битва талантів».

У кастингу взяли участь понад 60 учасників, які продемонстрували свій талант у таких номінаціях: хореографія, вокал, оригінальний жанр, розмовний жанр та декоративно-прикладне мистецтво. В процесі запеклої боротьби, журі обрали півфіналістів, які 30 березня і продовжили змагання за звання найталановитіших.

На сцені ТРЦ «Любава» на суд журі та глядачів свої номери представили півфіналісти шоу, які намагалися вразити присутніх гімнастичними трюками, екзотичними танцями, імпровізацією, грою на гітарі та іншими незвичайними здібностями.