У Черкасах розпочався поточний ремонт доріг

Найближчим часом роботи триватимуть на Пастерівській, Гоголя, Нижня Горова та Припортовій

Незабаром буде оголошено і проведено тендерну процедуру для ремонту вулиці Сумгаїтської

До поминальних днів має бути відремонтована вулиця Руставі

Дивіться також: На вул. Гоголя поблизу Управління СБУ обмежено рух автівок через ремонт дороги

Пять років війни: черкащан запрошують на заходи, присвячені п’ятій річниці подій на сході

14 квітня 2014 року тодішній спікер парламенту Олександр Турчинов підписав указ про проведення антитерористичної операції на Донбасі

Дружній колектив – запорука успіху підприємства

Суботній день , вихідний, але частина колективу «Сміламаш» разом з родинами зібрались у міському парку. Адже дозвілля працівників заводу повинне бути змістовним, вирішили керівники підприємства разом із профспілковою організацією  і використовують для цього будь-яку можливість . Нині  організували похід на циркову виставу. Голова правління ПрАТ «Смілянський машинобудівний завод» Олександр Милько та голова наглядової ради підприємства Сергій Зборовський теж не втратили нагоди поспілкуватись із працівниками у неформальній обстановці.

«Сміламаш» розпочав нині своє друге життя  у виробничому напрямку, приходять нові кадри , тож такі заходи допомагають всім вливатись у трудовий колектив. Спільне дозвілля має зближувати .

Керівники «Сміламаш» готові робити все , щоб створити сприятливий психологічний клімат в колективі. Профспілка заводу нині стала знову дієвою структурою, що допомагає у цьому заводчанам.

Позитивні емоції , що отримують працівники під час змістовно проведеного дозвілля,  об’єднують людей і це ефективно переноситься  на трудові відносини. Попереду на заводчан ще чекає чимало приємних подорожей та екскурсій.

У Смілі вручили ордер на квартиру родині, котра потребувала поліпшення житлових умов

9 квітня у Смілі вручили ордер на квартиру родині, котра потребувала поліпшення житлових умов

Колишній інспектор міського управління праці та соціального захисту населення, а нині пенсіонерка, Раїса Шкарупа разом з сином Олегом 1964 р.н. перебувала на квартирному обліку з 1981 року

«Сміламаш» активно продає свою продукцію на кордонні ринки

Майже кожного дня із прохідної  ПрАТ «Смілянський машинобудівний завод» виїжджає вантажний транспорт. Це готова продукція підприємства відправляється до свого споживача. Виконують як  разові  замовлення малих підприємців, так  і щотижня завантажують фури із продукцією для великих виробництв. Популярністю користуються тістомісильні машини, бурякорізки, металеві діжі та ще великий спектр обладнання для харчової та цукрової промисловості. Замовляють і цільні агрегати, і запчастини для них. Адже «Сміламаш»  унікальне в своєму роді, бо мають  повний цикл виробництва. Активно замовляють продукцію заводу крім українських споживачів також в  Узбекістан, Таджикістан та країни Прибалтики. Тож   голова правління підприємства  Олександр Милько переконаний –  «Сміламаш»  у реалізації продукції повинне орієнтуватись переважно на європейський ринок.

Наразі можна впевнено говорити про початок  другого  життя «Сміламаш». За керівництва Олександра  Милько та голови наглядової ради підприємства Сергія Зборовського  вже помітно, що це підприємство швидко набирає обертів у виробництві. Створюються нові робочі місця та на роботу запрошуються молоді спеціалісти.  Це як перші ластівки, що завод відроджується.

Потужності заводу дають всі можливості для збільшення обсягів виробництва та створення нових робочих місць. Із  підприємства, яке «ледь жевріло» «Сміламаш» вийшло  на  прибутковий рівень.