22 квітня у зв’язку з ремонтом асфальтного покриття на перехресті бульв. Шевченка з вул. Можайського було обмежено рух електротранспорту у напрямку Дахнівки

Тролейбуси №1, №1а, №7, №7а, №3  працювали за зміненим маршрутом – лише  до зупинки “Площа Слави”

Журналісти поцікавилися, як черкащани оцінюють результати виборів Президента України

Дивіться також: Журналісти поцікавилися, хто, на думку черкащан, переможе у другому турі і стане президентом країни

Забруднення Дніпра хімічними сполуками перевищує гранично допустимі концентрації в багато разів

Лабораторією гідрометеослужби відібрано проби води в акваторії Кременчуцького водосховища, – по кожній пробі визначено більше ніж 30 показників.

Результати визначень показують, що феноли перевищують ГДК у 3-7 разів, міді і цинку в 3-4 рази, марганцю в 16 разів

В організмі хижих риб, таких як щука чи судак, концентрація отрути є в 10 тисяч разів більшою, ніж у воді

Заходи термореновації житла: з чого починати?

19 квітня у Смілі організували і провели навчальний семінар. Запросили взяти участь насамперед керівників ОСББ, теплопостачальних підприємств та представників органів місцевого самоврядування. Тема розмови стосувалася основ енергоефективності в багатоквартирних будинках та джерел фінансування заходів термореновації житла.

Одна з лекторів даного семінару Анна Бабкова зауважила, що  керувати своїми будинками і запроваджувати сталі енергоефективні рішення без створення ОСББ нині неможливо.

З чого починати впровадження заходів термореновації в багатоквартирних будинках, учасникам семінару розповів регіональний консультант міжнародної фінансової корпорації з питань енергоефективності в житловому секторі. Зокрема, він зупинився і на питанні вартості заходів термореновації, джерел їх фінансування та економії, впливах державної та місцевої підтримки та окупності проектів.

У Смілі представники місцевої влади висловили готовність підтримати впровадження будь-яких заходів енергоефективності та закликали керівників ОСББ плідно працювати у цьому напрямку. Тож співпраця з Фондом енергоефективності, представниками уряду нашої країни та  міжнародними партнерами – це, стверджують організатори, запорука успіху на шляху до реалізації Програми енергоефективності в Україні та за нинішніх тарифів – економія бюджету кожної сім’ї.

Дивіться також: У Смілянському промислово-економічному коледжі пройшов День відкритих дверей