Рятувальники зняли дроном захопливі краєвиди ірдинських боліт

Рятувальники відстежують появу загорань у природних екосистемах області.

Читати далі Рятувальники зняли дроном захопливі краєвиди ірдинських боліт

Міський голова Анатолій Бондаренко оприлюднив документ про відсутність щодо нього кримінальних проваджень

Анатолій Бондаренко оприлюднив відповідь Офісу генерального прокурора на запит про наявність кримінальних проваджень щодо міського голови.

Читати далі Міський голова Анатолій Бондаренко оприлюднив документ про відсутність щодо нього кримінальних проваджень

Живий ефір. Бондаренко розповів про шантаж із боку депутатів, Бордунос та з ким піде на вибори

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко не візьме в свою команду весільних ведучих та фотографів, а виключно людей, що досягли професійних успіхів. Також мер Черкас розповів про причини звільнення заступниці, що була куратором ЖКГ і якій черкащани мають дякувати за монополіста-домоуправителя.

Читати далі Живий ефір. Бондаренко розповів про шантаж із боку депутатів, Бордунос та з ким піде на вибори

До суду скеровано обвинувальний акт стосовно жителя Черкащини, який з літа 2014 року до цього часу проходить військову службу в лавах «розвідувальної роти народної міліції ЛНР»

Прокуратурою Черкаської області за наслідками спеціального (заочного) досудового розслідування, яке здійснювалося слідчим відділом Управління Служби безпеки України в Черкаській області, затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно громадянина за фактом участі в діяльності терористичної організації «Луганська народна республіка».

Читати далі До суду скеровано обвинувальний акт стосовно жителя Черкащини, який з літа 2014 року до цього часу проходить військову службу в лавах «розвідувальної роти народної міліції ЛНР»

Рух ділянкою вулиці Героїв Чорнобиля між смугами бульвару Шевченка буде перекрито до 15 липня

Рішення про тимчасову заборону руху транспортних засобів вулицею Героїв Чорнобиля ухвалив виконавчий комітет під час сьогоднішнього засідання.

Читати далі Рух ділянкою вулиці Героїв Чорнобиля між смугами бульвару Шевченка буде перекрито до 15 липня

Черкаські перевізники під час карантину возитимуть учасників бойових дій без обмежень

В управлінні транспорту домовилися із перевізниками, щоб на період карантину учасників бойових дій у маршрутках перевозили без обмежень. Про це під час засідання виконавчого комітету повідомив начальник управління Віталій Москаленко.

Читати далі Черкаські перевізники під час карантину возитимуть учасників бойових дій без обмежень

За крадіжку у малолітніх дітей золотих прикрас зловмисниці “світить” від 4 до 6 років тюрми

Черкаською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво в кримінальному провадженні за фактами грабежу та крадіжок у малолітніх дітей золотих прикрас.

Читати далі За крадіжку у малолітніх дітей золотих прикрас зловмисниці “світить” від 4 до 6 років тюрми

У Смілі відбувся семінар «Місцеві вибори: Нові правила гри»

«Місцеві вибори: Нові правила гри» - саме під такою назвою 14 червня у Смілі відбувся семінар Центру Журналістики та Соціальних досліджень. Взяти участь у ньому запросили депутатів обласної, міської та районної рад, а також волонтерів і лідерів місцевих громадських організацій. Організували зустріч за ініціативи і безпосереднього сприяння депутата Черкаської обласної ради Івана Далібожака.

Читати далі У Смілі відбувся семінар «Місцеві вибори: Нові правила гри»