Діти пільгових категорій зможуть безкоштовно оздоровитися у Скадовську. На перший заїзд документи необхідно подати до 1 червня

Відпочинок у дитячих закладах оздоровлення за рахунок міського бюджету надається дитині, якщо така послуга не надавалася їй у поточному році за рахунок державного чи обласного бюджетів.

Читати далі Діти пільгових категорій зможуть безкоштовно оздоровитися у Скадовську. На перший заїзд документи необхідно подати до 1 червня

У Смілі збили дитину на пішохідному переході

27 травня у Фейсбуці опублікували відео. На ньому видно як сміляни надають допомогу дитині, що лежить біля перехрестя. З’ясувалось, що дівчинку приблизно о 12 годині дня збив водій легковика на «зебрі».

Читати далі У Смілі збили дитину на пішохідному переході

Пляжний сезон: комунальні пляжі — в порядку, на «Рів’єрі», «Сан-сіті» та «Живчику» купатися заборонено

Три комунальні пляжі, які підпорядковуються КП «Дирекція парків», з 1 червня будуть готові приймати відвідувачів. Тут проведені обстеження річкового дна, взяті проби піску і води. На «Соснівському», «Казбетському» та «Митницькому» створені усі умови для комфортного відпочинку. Вони обладнані парасольками, перголами, роздягальнями, душами, сміттєвими урнами.

Читати далі Пляжний сезон: комунальні пляжі — в порядку, на «Рів’єрі», «Сан-сіті» та «Живчику» купатися заборонено

1 червня у Черкасах офіційно стартує пляжний сезон

Традиційно перед його початком міські зони відпочинку біля води обстежила спеціальна комісія. Представники департаменту ЖКК, управління цивільного захисту, управління екології, «Дирекції парків», рятувальники та Держпродспоживслужба перевірили готовність комунальних і приватних пляжів.

Анатолія Бондаренка та Олександра Скічка ознайомили з освітнім середовищем Черкаської гімназії № 9 «Гімназія успішного українця»

У черкаській гімназії презентували проєкт «Безпечна й ефективна школа».

Читати далі Анатолія Бондаренка та Олександра Скічка ознайомили з освітнім середовищем Черкаської гімназії № 9 «Гімназія успішного українця»

Відтепер, щоб передати вільну земельну ділянку, потрібно 2/3 голосів депутатів — зміни до законодавства

Міський голова на сесії повідомив депутатам, що відтепер для того, аби передати вільну земельну ділянку у приватну власність, обранцям необхідно зібрати 2/3 голосів.

Читати далі Відтепер, щоб передати вільну земельну ділянку, потрібно 2/3 голосів депутатів — зміни до законодавства

На початку сезону відпусток журналісти вирішили поцікавитись у депутатів, яких пісень вони співають під час застілля

Читати далі На початку сезону відпусток журналісти вирішили поцікавитись у депутатів, яких пісень вони співають під час застілля

4-річний хлопчик мало не випав з вікна, доки мати «заробляла на життя». Поліцейські вилучили дитину від матері і передали до центру соціально-психологічної реабілітації «Теплий дім»

У Черкасах на вулиці Максима Залізняка хлопчик чотирьох років ледь не випав з четвертого поверху. Ситуація трапилась вдень 27 травня. До приїзду спецслужб очевидці як могли вмовляли малюка злізти з підвіконня та зайти до кімнати. 

Читати далі 4-річний хлопчик мало не випав з вікна, доки мати «заробляла на життя». Поліцейські вилучили дитину від матері і передали до центру соціально-психологічної реабілітації «Теплий дім»

У Черкасах знайшли повішеним учня дев’ятого класу школи №2

Повідомлення до поліції надійшло від батьків хлопця, повідомляє речниця ГУНП у Черкаській області Зоя Вовк.

Читати далі У Черкасах знайшли повішеним учня дев’ятого класу школи №2