Новини

Перегляд TV On-line

Пожежа у храмі: черкаські рятувальники провели навчання напередодні Великодня

Під час свята Великодня, через необережне поводження з вогнем служителями церкви, виникла пожежа в храмі, в якому перебувало 65 осіб. Через велику кількість горючих матеріалів вогонь швидко перекинувся на вівтар церкви. Саме за таким сценарієм 27 березня,  пройшли тактико-спеціальні навчання в Українській православній церкві.

Згідно сценарію навчань, люди в стані паніки почали самостійно покидати задимлене приміщення храму. Ще до прибуття на місце події пожежних, служителі церкви приступили до гасіння пожежі первинними засобами пожежогасіння, але цих дій було недостатньо тому зателефонували за номером «101».

Коли на місце події прибув перший пожежно-рятувальний розрахунок, з`ясувалося, що у приміщенні залишилася людина, тож рятувальники, в першу чергу, приступили до пошуку потерпілого. Бійці ДСНС в апаратах для захисту органів дихання, увійшовши до задимленого приміщення, вивели потерпілого на свіже повітря та передали його до рук лікарів. Після чого завдяки професійним та оперативним діям вогнеборців умовну пожежу було успішно ліквідовано.

Дивіться також: Черкаські рятувальники провели багаторівневе навчання.