Черкаський журналіст розкрив таємниці передвиборчих перегонів

Відомий журналіст Валерій Воротник на своїй сторінці у «Фейсбуці» «розкриває карти» передвиборчої кампанії, зокрема, міського голови Сергія Одарича. Медіаексперт припускає наявність комерційної складової та скупівлю голосів. Натомість, радить не здаватися іншим «топовим» претендентам. Читати далі Черкаський журналіст розкрив таємниці передвиборчих перегонів

Черкаські школи і садочки готові до нового навчального року

Стартував новий навчальний рік. Про готовність до активної роботи міських шкіл та садочків розповіла директор департаменту освіти та гуманітарної політики Марина Бакланова. Зокрема, вона закцентувала на забезпеченні освітніх послух для переселенців, інклюзивній освіті, ремонтних роботах у навчальних закладах.

Тож, цьогоріч майже 43 млн. грн. спрямували на реалізацію департаментом освіти та гуманітарної політики. Завдяки цьому у багатьох школах виконано термомодернізацію. Комфортні умови просто необхідні для найменших вихованців – першачків, яких цьогоріч у Черкасах аж 3080, що на 326 більше, ніж торік. Для учнів з особливими потребами створено 15 класів з інклюзивною освітою на базі 9 шкіл міста. Загалом у Черкасах діє 43 школи та 54 садочки різних форм власності.

Філармонію реконструюють вже 30 років

«Привіт» від сепаратистів?

У Черкасах Служба безпеки України перехопила посилку з набоями. Вона прийшла на адресу місцевого мешканця, якого на той час вже було затримано «на гарячому» під час продажу автомата

Під час обшуку із поштового відправлення було вилучено майже 500 набоїв калібру 5,45 мм, що були приховані у задньому мості автомобіля УАЗ. Встановлено, що посилка надійшла із території проведення антитерористичної операції. Триває досудове розслідування.

Школа відкриває двері…

Для черкаських школярів пролунав перший дзвоник. Цьогоріч вперше за шкільну парту сяде 3080 учнів. Для першачків День знань – особливе свято, до школи вони прийшли у вишиванках та піднесеному настрої.

Привітати учнів завітав секретар міської ради Олександр Радуцький. Згадав і свої шкільні роки, як давав перший дзвоник та прогулював уроки.

Завдяки Олександру Романовичу в його рідні школі №2 встановили склопакети та відремонтували дах, а у підшефній спеціалізованій №18 облаштували сучасний спортивний зал європейського рівня.