Радуцький йде у мери!

На засіданні Ради Черкаської територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» на посаду міського голови було висунуто секретаря міськради депутата ЧМР Олександра Радуцького. За це проголосувало 42 із 44 зареєстрованих членів регіональної організації БПП.

Одарич хоче контролювати інформаційний простір міста?

Часи коли лише гречку роздавали перед виборами відходять у минуле! У ролі «гречки» в Черкасах виступатиме кабельне  телебачення – місцеве ноу-хау. Для здійснення цього інтернет-провайдер МакЛаут будує на Митниці телевізійну кабельну мережу. Про це журналістам повідомили мешканці мікрорайону. З приватної розмови з працівниками провайдера стало відомо, що ця мережа аналогова і в ній планується запустити близько 30 телеканалів.  Більше того, вона вже працює і безкоштовно роздає мешканцям сигнал, як «гречку»!

Яких каналів у мережі не буде? Відповідь очевидна – звісно не буде незалежних телеканалів, таких як «Антена»! Кому ж це вигідно?

Відповідь і на це питання з’ясували наші інсайдери, в ньому є і політична складова – власник компанії має близькі стосунки з чинним міським головою. А політична складова полягає в намаганні Одаричем встановити контроль над інформаційним простором міста, особливо над найбіднішими верствами населення, які є споживачами недорогих пакетів кабельного телебачення і контролювати наявність в них тих або інших місцевих телеканалів. Є підстави вважати, що в 2011 році саме Бродський з Одаричем організували закриття телеканалу «Антена» і судове переслідування газети «Антена», намагалися відібрати приміщення у редакції. Тоді на їх боці виступив чинний режим Януковича в особі губернатора Тулуба. На цей раз вочевидь намагання використати недобросовісну конкуренцію в тому числі і відверто антидержавною метою.

Безкоштовне надання послуг – є одним з видів хабара, так написано в законі про запобіганню корупції . Таким чином – напрошується висновок про те, що відбувається злочин, який прикривається з боку правоохоронних органів за отриманий ними зиск ( послуги то що).

Якщо це коло не розірвати, то вневдовзі може статися що не тільки індивідуальна власність стане обїектом засихань, а і добробут міста, отже десятки юридичних осіб створені з метою  сховати реальні доходи та прибуток від оподаткування, а це  вже – пряма шкода містянам…

У Черкасах стартував набір в нову поліцію

Зранку до приймальної комісії стоять довгі черги. Серед бажаючих віком від 21 до 35 років, здебільшого чоловіки. Кажуть, що гоняться не за грошима, а дійсно хочуть змінити світ на краще. Набір поліцейських триватиме до 12 жовтня, опісля відбудеться тестування та 2-місячне навчання. На вулиці правоохоронці нового зразка вийдуть вже у лютому. Середня зарплата поліцейського складе – 6 тис. грн.

Митницю до ладу

Жителі Черкас, чиї будинки розташовані по вул. Героїв Сталінграду, нарікають на шумні "наливайки" та ресторани, що знаходяться поруч з житловим масивом. Спокійному житю мешканців заважають регулярні лайки та бійки нічних посиденьок. Громада мікрорайону "Митниця" вимагає накласти мараторій на забудову рекреаційної зони Дніпра та привести територію в порядок. Для наведення ладу в Черкасах та в органах місцевого самоврядування необхідно створювати територіальні громади.

Конфліктне СТО

Жителі мікрорайону Митниця м.Черкаси, що мешкають по вулиці Героїв Сталінграду неадовалені будівництвом СТО. Депутати міської ради скасували містобудівні умови, але будівництво знову поновилося. Для вирішення конфлікту мешканці звернулися за допомогою до депутата обласної ради Анатолія Бондаренка.

У Черкасах Авакова зустріли “ганьбою” та червоною сукнею

На урочисте відкриття набору поліцейських завітав і міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков. Щоправда, його зустріли непривітно. Активісти перекрикували промову міністра вигуками «Ганьба» та «Вбивця небесної сотні». Опісля черкасці подарували головному правоохоронцю країни червону сукню, яку причепили на ліхтарі. Ображений гість поспішно оглянув приймальну комісію та поїхав геть від крикливих черкащан.

В ЧДТУ відзначили День миру

В ЧДТУ відбувся захід «Плекаймо мир», приурочений до Міжнародного дня миру.

Відкриття дитячого майданчика