Нові правила медогляду ввело МОЗ – більшість водіїв можуть позбавити права керування

Черговий подарунок українцям зробило наше улюблене МОЗ!
Введені нові правила медичного огляду для допуску громадян до керування автотранспортом!
Віднині на дорогах країни має стати затишніше і значно безпечніше.
Бо переважна кількість громадян в віці за 40 років буде позбавлена права керування транспортом за медичними показниками.
В списку, повний текст якого не оприлюднюється, міститься перелік захворювань при яких керування ТС не допускається. Так, наприклад, безапеляційний список містить такі поширені хвороби як геморой, будь-які грижі, порушення зору, гіпертонічна хвороби, цирози, діабет, хвороби серця та судин, нирок, шлунково-кишечного тракту, опорно-рухового апарату, суглобів, ампутації кінцівок та частин і багато-багато іншого, чим за статистикою хворіє 90% населення середнього та старшого віку.
Цікаво, що список захворювань за якими українець може отримати інвалідність хочаб третьої групи значно менший. Але це не заважає чиновникам обмежувати працездатність та правоздатність громадян.
Мені от цікаво, а чи введено подібні обмеження для посадовців державних та муніципальних органів, міністрів, депутатів та президента? Бо ж статистика каже, що вони на, своїх посадах втрачають здоров’я і за 5-6 років тяжкої роботи стоють інвалідами!
Ну а ще непогано, щоб перед призначенням на посади претенденти проходили б ще й елементарний тест на IQ.
PS: загалом, медпрацівники, яким пощастить сісти на тему отримали унікальний і безпрецедентний корупційний інструмент. А громадяни України втратили черговий шмат своїх прав і свобод.
Аплодую. Це однозначно чергова перемога!

Валерій ВОРОТНИК,
головний редактор