Центральне відділення пошти в Смілі – у новому приміщенні

4 вересня офіційно відчинило двері центральне поштове відділення Сміли, що переїхало у нове приміщення. Місце розташування установи змінилось лише на декілька метрів, а от зручність для роботи працівників і обслуговування клієнтів зросла в рази, твердить заступник директора з розвитку мережі Черкаської філії «Укрпошти».

Зміни у роботі відділень «Укрпошти» відбуваються не лише зовнішні, а й внутрішні. Тобто і сам стиль роботи із клієнтами прогресує, запевняє Олександр Марченко.

Поки що оновлено лише центральне смілянське відділення «Укрпошти». Для відвідувачів та працівників пошти створені більш зручні умови для проведення поштових операцій. Проте в сіх інших відділеннях також  вас будуть обслуговувати не менш якісно. Адже змінились загальні стандарти роботи «Укрпошти».

Центральне смілянське відділення «Укрпошти » тепер розміщується у приміщенні, яке раніше орендував «ПриватБанк». Тут і компактніше і комфортніше. Сусідні площі, що звільнились «Укрпошта » готова надавати в оренду.

Тож відтепер працівники Укрпошти запрошують  смілян скористатися зручними послугами у новому приміщенні, а історична будівля  акціонерного товариства готова до розвитку і оновлення, що можуть привнести нові орендарі.