Небайдужі сміляни здавали кров для пацієнтів дитячого відділення Черкаського онкодиспансеру

28 січня група смілян завітала в Черкаський обласний центр служби крові. Усі вони відгукнулися на заклик Костянтина Рубановського, котрий очолює громадську організацію «Гордість нації», здати кров задля порятунку дитячого життя.

Спочатку юнаки та дівчата планували здати кров для маленької Вікторії Астахової зі Сміли, котра бореться з лейкемією. Але дізнавшись, що поки вона проходить лікування в Україні і потреби в донорській крові немає, звернули увагу на чотирирічного Богданчика, котрий є пацієнтом дитячого відділення Черкаського онкодиспансеру. Вирішили здати кров та плазму для маленьких пацієнтів дитячого відділення Черкаського онкодиспансеру, а компенсацію за донацію перерахувати на рахунок хворого на нейробластому Богдана Олексієнка.

Усі смілянські юнаки та дівчина, котрі цього разу зголосилися допомогти хворим дітям, здавали донорську кров уперше.

В обласному центрі служби крові з допомогою сучасного аналізатора фахівці миттєво обстежили кров юних смілян, зробивши загальний її аналіз. І лиш визначивши придатність потенційних донорів, дозволили забір компонентів крові.

Працівники Черкаського центру служби крові запевняють, що банк крові та її компонентів необхідно поповнювати постійно. Адже попит на різні групи крові та плазму є щодня.

Молоді активісти громадської організації «Гордість нації», котрі долучилися до благодійної акції «Подвійне добро», поборовши хвилювання, зробили добру справу, і можливо, саме  їхня кров допоможе врятувати комусь життя.