За минулий тиждень вода забрала життя шести людей

За минулий тиждень вода забрала життя шести людей, із них четверо – за вихідні

4 липня близько 18 години у селі Сагунівка Черкаського району під час купання у річці Дніпро потонув 55-річний чоловік. Тіло загиблого на поверхню підняли місцеві жителі. Обставини загибелі з’ясовуються.

Ще одна трагічна подія на воді сталася цього ж дня в Чорнобаївському районі, в районі села Чехівка. Близько 21-ї години під час купання в Дніпрі зник під водою 39-річний чоловік. Тіло загиблого на берег підняли місцеві жителі.

Наступного дня, 5 липня, вода забрала одразу два життя. Близько 16 години в селі Тимошівка Маньківського району під час купання в місцевому ставку потонули 2 жінки, 1988 та 1976 р.н. Жінки випливли на матраці з дітьми, згодом діти почали тонути. На допомогу прийшли чоловіки, але під час порятунку дітей обидві жінки загинули. Тіла були підняті на берег місцевим населенням та передані працівникам національної поліції.

Загалом, у цьому році на водних об‘єктах області зареєстровані 45 надзвичайних пригод, під час яких 28 осіб загинули (з них 1 дитина) та 23 особи (серед них 4 дитини) були врятовані.