Через “червону” зону у Смілі та районі не зупинятимуться потяги

Укрзалізниця з 00:0119 жовтня припиняє продаж квитків із окремих залізничних станцій, зазначено на офіційному сайті перевізника. Серед цього переліку і станція ім. Шевченка Сміла та зупинові платформи Серебрянка, Центральна. Це зроблено відповідно до рішення Державної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у зв’язку з запровадженням червоного рівня епідемічної небезпеки у м.Сміла та Смілянському районі Черкаської області. Квитки не будуть продавати як на приміські поїзди у квиткових касах та і провідниками у деяких приміських поїздах.

До врегулювання ситуації поїзди прослідують через станцію без посадки пасажирів. Висадка буде проводитися за встановленим порядком.

Зауважуємо, що у разі відмови пасажира від поїздки до відправлення поїзда та не пізніше 1 години після його відправлення зі станції зазначеної у проїзному документі, повернення платежів за такі проїзні документи проводиться в повному об’ємі пунктами продажу або через електронні канали зв’язку в «особистому кабінеті користувача.