До дитячої міської книгозбірні Сміли завітали відомий дитячий письменник-гуморист Іван Дубінін та авторка поетичних збірок Катерина Вербівська

12 березня до дитячої міської книгозбірні Сміли завітали відомий дитячий письменник-гуморист, лірик, член Черкаської обласної організації Національної спілки письменників України Іван Дубінін та талановита художниця-ілюстратор, автор поетичних збірок, Катерина Вербівська. Для юних гімназистів, котрі є активними читачами міської бібліотеки, ця зустріч стала першим знайомством з майстрами слова.

Усі жартівливі поезії Івана Дубініна, які маленьким гостям декламував сам автор, супроводжував дитячий сміх.

Користуючись нагодою, Іван Дубінін презентував юним читачам цього дня і нову збірку своїх поезій, яка нещодавно вийшла з друку під назвою «Яка у кого таємниця?». Ілюструвала її смілянка, котра працює художником-оформлювачем у центральній бібліотеці імені Олени Журливої.

Ілюстрації до збірочки віршів Івана Дубініна пані Олена. Зізнається. Підготувала лише за півтора місяця. Яскраві, близькі і зрозумілі дітям образи також викликали неймовірне захоплення аудиторії.

Дивіться також: СМІЛЯНСЬКА МАЙСТРИНЯ ЛЮДМИЛА ПАНЧЕНКО ВІДЗНАЧИЛА 90-РІЧЧЯ

Поет з Черкас читав юним смілянам і найновіші свої поезії, які ще лише планує опублікувати. Разом з дитячою письменницею Катериною Вербівською Іван Дубінін розповів, звідки черпає натхнення на творчість. Дотепно поети відповіли на численні дитячі запитання. Хлопчаки та дівчата цікавились віком письменників, як людина з дипломом лікаря почала писати поезію та які вірші черкаських гостей є найбільш популярними.

Розповідаючи про неймовірний захоплюючий світ книги, гості закликали дітей більше читати.

Кожна зустріч з Іваном Дубініним та Катериною Вербівською – ц е велике щастя і велика втіха для читачів. Тож юні гімназити придбали цього дня нові книги з автографом автора та в дарунок для гостей виконали пісню «На нашій Україні».