Поліцейські знайшли безвісти зниклих батька та сина у кар’єрі. Вони вчинили самогубство

Двоє чоловіків, батько і син, поїхали з дому в селі Ташлик Ротмистрівської ОТГ 28 березня й за добу не повернулися. А вже пообіді 30 березня смілянські поліцейські та водолази діставали з води загиблих.

29 березня жінка заявила про зникнення її рідних. Вона розповіла поліцейським, що 28 березня її 58-річний чоловік та 34-річний син виїхали на автомобілі ВАЗ-2115 до Ватутіного, а на вечір зв’язок із ними перервався. Жінка підозрювала найгірше, бо отримала від чоловіка «прощальне» повідомлення.

Правоохоронці Черкаського районного управління поліції та управління карного розшуку ГУНП в Черкаській області проводили оперативно-розшукові заходи, обстежували лісові насадження, відпрацьовували сусідні населені пункти, перевіряли місця можливого перебування батька та сина.

30 березня правоохоронці «вийшли» на слід протекторів шин від авто, що були аналогічними до того, на якому пересувалися чоловіки, і які закінчувалися на обриві кар’єру.

Тоді на місце події викликали водолазів Смілянської рятувальної служби, які обстежили дно кар’єру та на глибині близько 20 метрів виявили ВАЗ-2115 із загиблими. Транспортний засіб підняли на поверхню з допомогою автокрану.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України (позначка зникнення безвісти).

Відомо, що батько та син вчинили самогубство. Причину вчинку поки з’ясовують слідчі.