Кернел

У «Кернел» відзначили переможців професійного конкурсу

У професійному конкурсі «Ліга чемпіонів агробізнесу» — 38 переможців. Працюють вони у шести кластерах «Кернел». Географія — 20 населених пунктів у дев’яти областях України.

Зокрема, на Черкащині є підрозділи Придніпровського кластеру, фахівці якого теж виграли цьогорічну першість.

Дивіться також: KERNEL ПОБУДУЄ СУЧАСНИЙ НАСІННЄВИЙ ЗАВОД У НОВОДМИТРІВСЬКІЙ ГРОМАДІ

Перед тим, як підбити підсумки врожаїв 2021 року, згадаємо, що надихало переможців минулого сезону. Керівник механізованого загону «Пирятин» Ігор Перегудов отримав відзнаки за найбільші врожаї соняшнику та кукурудзи. У його команді працюють 47 фахівців.

Керівник говорить: найбільша мотивація — коли бачиш, як твоя праця дає результат.

Мотивується команда мехзагону «Пирятин» і фінансово: за перемогу у двох номінаціях «Ліги чемпіонів» Ігор Перегудов разом з колегами отримали премії. І близько 180 тисяч гривень пішло на сплату податків.

А от бригада трактористів-машиністів сільськогосподарського виробництва Сергія Капася та Віталія Тимченка посіла І місце у номінації «Найкращий механізатор з посіву просапних культур». На двох засіяли майже 5 тисяч 900 гектар, відпрацювавши 44 зміни.

Завдяки згуртованості та взаємопідтримці й здобули перемогу. Крім того, у пригоді стала сучасна техніка компанії.

Колега Сергія — Віталій Тимченко — розповідає: працювали злагоджено, адже в аграрній сфері — точно не новачки. Люди з досвідом, що передається між поколіннями.

Не залишилися без грошової винагороди й механізатори. При цьому компанія сплатила до бюджету понад 40 тис. грн податків.

У «Кернел» постійно заохочують спеціалістів. Адже працівники з гідними умовами для роботи та розвитку віддячують компанії високими виробничими показниками.