харчування дітей у садочках

З Нового року у ДНЗ №29 — нове меню: без випічки, але з овочами

З нового року у дитячому садку №29 «Ластівка» харчування дітей здійснюється відповідно до нового меню, розробленого фахівцями, згідно з рекомендаціями Міністерства охорони здоров’я України.

Так, у дитячому меню обмежили кількість солі, цукру, жирів тваринного походження. Крім того, до нового меню не включили ковбасні вироби, сосиски, рибні, м’ясні та плодоовочеві консерви, кондитерські вироби, адже ці продукти мають високий вміст солі та цукру.

Також у новому меню передбачено зменшення норми споживання хліба та картоплі, обмежено кількість молочних каш, а натомість буде більше кисломолочних продуктів.

Врегулювали споживання дітьми м’ясопродуктів. У меню включено страви з м’яса курки, індика, свинини, яловичини. Також передбачено страви з риби, сиру кисломолочного, бобових, свіжозаморожених ягід, свіжих фруктів.

У меню дітей значно зменшено вживання цукру, натомість у приготування напоїв включено суміші із сухофруктів, ізюму, кураги.

Значно збільшено раціон страв овочами із додаванням чорносливу, горошку свіжозамороженого, квасолі та інших продуктів.

З дитячого меню виключено випічку, кондитерські вироби. Проте у меню двічі на день споживання фруктів, фруктових салатів, фруктового асорті.

Отже, така збалансована система харчування, допоможе нашим малюкам зростати здоровими та розвиватися гармонійно!!!

Ознайомитися з перспективним меню можна на нашому сайті, у розділі “Меню для дітей”.