За останню добу знешкоджено 14 ворожих агентів — СБУ

За 28 лютого затримано або вбито щонайменше 14 ворожих агентів.

На Рівненщині:
контррозвідники СБУ затримали агента російських спецслужб. Він фотографував і знімав на відео стратегічні й військові об’єкти на території області. Ця інформація була необхідна загарбникам для підготовки диверсій. Крім того, зрадник організовував підривну діяльність у соцмережах. Він намагався знайти спільників, які б за гроші поширювали ворожий контент.

На Житомирщині:
спецпризначенці СБУ знешкодили коригувальника вогню. Його затримали безпосередньо в момент, коли він ставив радіомітку на мосту при виїзді з Житомира. Під час перевірки документів він почав відстрілюватися, проте силовики одразу його ліквідували. Крім того, впродовж доби затримано 8 осіб, які за грошову винагороду від ворога наносили мітки для коригування вогню та вчинення диверсій.

У Маріуполі:
співробітники СБУ затримали двох зрадників. Вони передавали ворогу інформацію про розташування блокпостів, дислокацію та переміщення української військової техніки. У соцмережах ворожі агенти намагалися посіяти паніку та агітували мешканців здати Маріуполь російським загарбникам.

На Дніпропетровщині:
СБУ повідомила про підозру пособнику російських окупантів. Місцевий мешканець знімав на телефон пересування української військової техніки. Потім – передавав ці дані абоненту з території РФ.

У Запоріжжі:
оперативники СБУ затримали ворожого агента, який виявився бойовиком так званої «ДНР», ватажком батальйону «Восток». Бойовик маскувався під місцевого мешканця, і з першого для війни перебував поряд з військовими об’єктами та фотографував їх.

Робота триває!