У Черкасах через постійні повітряні тривоги призупинене навчання

Заступниця міського голови Анастасія Чубіна повідомила про призупинення освітнього процесу в установах міста.

“Наразі пріоритетом для всіх нас є забезпечення максимально можливої безпеки для кожного черкасця, а особливо – для кожної дитини. У зв’язку з тим, що в нашому місті зберігається загроза для життя та здоров’я мирних мешканців, та по кілька разів на день оголошується повітряна тривога, ми будемо рекомендувати тимчасово призупинити освітній процес в усіх установах Черкас. Це вимушена міра, і віримо, короткострокова”, – повідомляє посадовиця.

“Для убезпечення всіх учасників освітнього процесу під час правового режиму воєнного стану МОН 25 лютого 2022 року рекомендувало в усіх закладах освіти оголосити канікули щонайменше на два тижні. …Бойові дії в окремих регіонах продовжуються, і наше головне завдання – зберегти життя кожного громадянина нашої держави. Водночас ми відслідковуємо і бачимо, що є регіони, в яких ситуація більш спокійна, і вони можуть продовжити освітню діяльність”, – зазначає міністр освіти та науки Сергій Шкарлет.

Садочкам рекомендовано тимчасово призупинити освітній процес.

У зв’язку з тим, що в частині регіонів України зберігається реальна загроза для життя та здоров’я мирних мешканців, а в більшості регіонів по кілька разів на день оголошується повітряна тривога, рекомендується після завершення канікул організовувати роботу закладів освіти залежно від конкретної ситуації:

  • тимчасове призупинення освітнього процесу (виконання працівниками закладів освіти заходів та завдань, що визначені військово-цивільною адміністрацією);
  • організація освітнього процесу за дистанційною формою навчання (за погодженням з військово-цивільною адміністрацією).

Для учнів закладів загальної середньої освіти з числа тимчасово внутрішньо переміщених осіб (особи, які внаслідок агресії РФ евакуйовані з місця постійного проживання) навчання також може бути організовано за заявою одного з батьків за індивідуальною формою: екстернатною, сімейною (домашньою).

Учні з числа внутрішньо переміщених осіб можуть тимчасово відвідувати (за заявою одного з батьків) заклади загальної середньої освіти за місцем тимчасового перебування.