Дивовижне шоу мильних бульбашок влаштували для дітей «HappyLandSmela»

Тематичні заходи у центральній дитячій бібліотеці Сміли, на які щовівторка запрошують юних читайликів, серед яких, до слова, чимало і внутрішньо переміщених діток, стали надзвичайно бажаними, цінними і важливими як для відвідувачів, так і для бібліотекарів.

Вони дають можливість щоразу зустрічатися з різними талановитими людьми, бачити щось цікаве, пізнавати щось нове. Працівники книгозбірні докладають чимало зусиль, аби кожна зустріч запам’яталася дітям, залишивши після завершення лише позитивні емоції і спогади: шукають нові форми роботи, благодійників і меценатів, аби порадувати малечу солодощами та подарунками.

12 липня у дитячій книгозбірні Сміли організували справжнє шоу мильних бульбашок.

Спочатку бібліотекар Юлія Близнюк розповіла малюкам цікаву і захоплюючу історію мила. Далі в ігровій формі хлопчаки та дівчатка визначили, на який предмет схожа мильна кулька. Разом учасники заходу також переглянули відео, завдяки якому діти познайомилися з таємницями мильних бульбашок: від чого залежить їх колір, як спіймати та роздивитися мильні бульбашки, аби вони не лопнули, який встановлено рекорд, пов’язаний з мильними бульбашками та як самостійно зробити розчин для виготовлення мильних бульбашок.

Мегапозитиву додала аніматор «HappyLandSmela» Надія. Разом з дітьми вона видувала маленькі і великі прозорі мильні бульбашки, ніби чародійка перетворювала мильний розчин на піну. Та найбільша феєрія емоцій вирувала у дітей, коли вони опинялися всередині мильної бульбашки.