У ПАТ “Черкасиобленерго” збудували нову розвантажувальну трансформаторну підстанцію

Працівники Товариства постійно працюють над забезпеченням якісного та надійного розподілу електроенергії споживачам Черкаської області. В рамках такої роботи на території області нещодавно збудували нову розвантажувальну трансформаторну підстанцію.

Над будівництвом підстанції працювали колективи лінійної бригади та бригади централізованого ремонту трансформаторних підстанцій.

Так, старший майстер одного з підрозділів ПАТ «Черкасиобленерго» Сергій Токаренко зазначив, що спочатку бригада здійснює усі необхідні роботи для підключення двох повітряних ліній.

– Ми ставимо гаки, траверси, а потім будемо здійснювати монтаж самоутримних ізольованих проводів. Все під’єднаємо і подамо напругу на нову підстанцію та підключимо споживачів, – розповів старший майстер підрозділу ПАТ «Черкасиобленерго» Сергій Токаренко.

Будівництво нової розвантажувальної підстанції було заплановано енергетиками для виконання таких завдань: приєднання електроустановки споживачу згідно заявленої потужності 24 кВт, а також розвантаження повітряної лінії від трансформаторної підстанції 612 та трансформаторної підстанції 619.

За словами головного інженера підрозділу ПАТ «Черкасиобленерго» Юрія Сафонова працівники здійснюють роботи з приєднання електроустановки споживачу згідно попередньо розроблених технічних рішень та проекту електрозабезпечення відповідного об’єкту.

Про роботу бригади централізованого ремонту трансформаторних підстанцій одного з підрозділів ПАТ «Черкасиобленерго» розповів майстер Олександр Плохута.

– Нині нашою бригадою виконується монтаж на трансформаторній підстанції 849, після цього ставимо блоки і монтуємо саму підстанцію, а також прив’язуємо повітряну лінію 10 Кв до підстанції, – розповів про хід робіт Олександр Плохута.

Товариство постійно дбає про якісний та надійний розподіл електроенергії споживачам Черкаської області та для виконання таких завдань докладає максимум зусиль.