Корупціонерів, які привласнили кошти під час ремонту ДЮСШ «Олімп», судитимуть

Маємо результати на антикорупційному фронті у Черкасах, Тальному і Смілі, повідомив нпа своїй сторінці у Фейсбуці начальник слідчого управління ГУНП в Черкаській області Владислав Вінник.

Слідчими обласного управління, спільно з обласною прокуратурою та управлінням стратегічних розслідувань завершено досудове слідство і вручено обвинувальні акти чотирьом членам корупційної організованої злочинної групи.

До складу групи входили начальник управління державної адміністрації, керівник товариства з обмеженою відповідальністю, його підлегла – кошторисник та підприємець – інженер технічного нагляду.

У 2020 році корупціонери приваласнили майже 1 200 000 гривень під час виконання ремонтів за бюджетні кошти середньої школи у Тальному та стадіону дитячо-юнацької спортивної школи у Смілі.

Схема стандартна, написав правоохоронець:

«- тендер із заздалегідь визначеним переможцем, роздута вартість договору;

– завищені обсяги робіт відповідно до звітних документів;

– використання дешевих і неякісних матеріалів із одночасним внесенням протилежних відомостей до актів виконаних будівельних робіт.

«Навар» казнокрадів складав 20-30 відсотків від вартості об`єкта.»

Усіх фігурантів повідомлено про підозру, обрано запобіжні заходи, арештовано автомобілі, квартири та будинки.

В суді злочинці мають перспективи від семи до дванадцяти років позбавлення волі з конфіскацією майна, підсумував Владислав Вінник.