Співробітники Служби безпеки України зібрали докази добровільної співпраці з ворогом чергової чиновниці на тимчасово окупованій території Луганщини.
З березня 2022 року територія селища Троїцьке була захоплена армією рф. З метою встановлення і зміцнення окупаційної влади загарбники активно залучали до співпраці місцевих мешканців.
За даними слідства, колишня посадовиця Троїцької селищної військової адміністрації добровільно перейшла на бік ворога та займається виконанням організаційно-розпорядчих функцій органів окупаційної влади.
Після окупації чиновниця очолила так званий «архівний сектор адміністрації Троїцького району лнр».
![](https://i0.wp.com/antenna.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/300323_sbu2.jpg?resize=599%2C398&ssl=1)
Пішовши на угоду з ворогом, колаборантка виконує контроль за виконанням та збереженням псевдодокументів т.зв. «лнр».
Наразі фігурантці повідомлено про підозру за ч.5 ст. 111-1 (добровільне зайняття посади, пов’язаної з виконанням організаційно-розпорядчих функцій у незаконних органах влади, створених на тимчасово окупованій території, у тому числі в окупаційній адміністрації держави-агресора у складі організованої групи) Кримінального кодексу Україну.
Викриття та документування незаконних дій проводилося співробітниками СБУ в Черкаській області за процесуального керівництва обласної прокуратури.