Біля пляжу “Рів’єра” в Черкасах виявлено нелегальну базу відпочинку

Утаємничена база відпочинку «Дубки» причаїлася праворуч відомого в Черкасах пляжу «Рів’єра». На клаптику прибережної смуги серед суцільного сміття та антисанітарії розташовано чи не з десяток автомобільних трелерів, дерев’яних будиночків, обнесених бетонним та дерев’яним парканом. Обов’язковий атрибут – дерев’яна вбиральня, побудована прямо на піщаному пляжі на березі дренажного каналу.

Журналісти «Антени» разом із заступником міського голови Черкас Ігорем Коломойцем відвідали цю приховану за чагарниками частину міста.

Так звана база відпочинку «Дубки» причаїлася в чагарниках буквально в центрі міста на березі Дніпра. За невеликим парканом – центральний міський пляж. Поруч невеличка річка-вонючка, утворена стічними водами з приватного сектору на берегових схилах. Невже тут хтось відпочиває?
На момент нашого візиту на базі ми нікого не застали. Та чи взагалі коректно називати цей комплекс споруд базою, адже він нагадує більше табір кочівників чи біженців із Сомалі?

Буквально поруч величезний смітник, на якому між пустими пляшками, побутовими відходами тухне величезна рибина. А буквально через п’ять метрів відпочивають на березі черкащани з дітьми.
Сподіваємось, що міська влада оперативно дослідить інформацію і перевірить законність даної побудови. Адже попереду ще чимало роботи – берегова смуга Дніпра в районі Черкас перевищує 10 кілометрів. Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко наголошує на своїх намірах навести лад в тому числі і на березі Дніпра, і обіцяє повернути черкащанам упорядковані місця відпочинку.