Головний муніципальний інспектор Андрій Максюта повідомив, що у стовбурах тополь виявили по кілька просвердлених отворів. За попередніми даними, до них була залита невідома речовина, яка й призвела до загибелі дерев. Ми також побачили ці пошкодження на власні очі.

YouTube player

Хто саме це зробив, мають встановити правоохоронці. Однак уже сьогодні очевидно інше — дерева не загинули природною смертю.

Якщо комусь вони заважали, існує законна процедура видалення зелених насаджень. Але замість відкритого рішення хтось обрав прихований спосіб — приректи дерева на повільне всихання.

І тут питання вже не лише до виконавця, а й до культури ведення бізнесу. Адже не має значення, скільки десятків чи сотень мільйонів гривень вкладено у новий торговельний об’єкт. Якщо його історія починається із загиблих дерев, це навряд чи можна назвати хорошим сигналом для міста.

Паспорт будівництва свідчить, що на цій ділянці зводять супермаркет Varus.

Тепер слово — за правоохоронцями. Саме вони повинні встановити, хто знищив дерева і чи понесе винний відповідальність.

Від editor