Смілянська влада “воює за тепло”

8 лютого перед початком засідання виконавчого комітету сміляни поцікавилися ситуацією з теплом. Адже ще в січні міська влада мала її врегулювати: розірвати договори з товариством «Сміла Енергоінвест» і запустити комунальне теплопостачальне підприємство.

Дивіться також: У місті Сміла припинено теплопостачання. Причина – борги за газ

Черкаський ліцей спортивного профілю дочекався оновлення

Йдеться про навчально-виховний комплекс №34, що розташований у мікрорайоні «Митниця». Іще декілька років тому найновіша та найбільша школа у місті була у занедбаному стані: дірявий дах, старі вікна та обшарпаний фасад. Нині завдяки депутатській підтримці розпочато довгоочікуване поліпшення.

Всередині навчального закладу кипить робота. Тут лаштують сучасну спортивну залу національного рівня.

Разом із представниками міської влади, депутатом Юрієм Тренкіним та керівництвом школи інспектуємо відремонтовані санвузли. В око впадає чистота і приємний дизайн у світлих тонах. Питанням відновлення вбиралень найбільше переймались батьки.

Наступного року завдяки депутатській підтримці школу планують причепурити ззовні. Адже застаріла плитка поволі осипається і становить небезпеку для учнів. Крім цього, утеплення фасаду дасть можливість суттєво заощадити на енергоносіях.

Дивіться також: На ремонт черкаських спортмайданчиків спрямували майже 6 млн грн із державного бюджету. 

 

 

У Черкасах новий виконком вперше зібрався на засідання

До складу колегіального органу увійшли 11 осіб: міський голова Анатолій Бондаренко, секретар міськради Ярослав Нищик та п᾽ятеро заступників міського голови – Людмила Бордунос, Юрій Ботнар, Ігор Коломоєць, Ігор Кривошеєв та Ігор Волошин іще 4 особи від громадськості: Сергій Амброс, Ігор Зайчук, Олександр Поліщук та Діана Тяско. На першому засіданні вони розглянули 11 питань порядку денного.

Новообраний секретар міськради Ярослав Нищик також уже приступив до виконання своїх обов᾽язків і нині вивчає першочергові питання життєзабезпечення міста.

За словами секретаря, депутати уже надали пропозиції щодо Програми соціально-економічного розвитку, найближчим часом проект рішення розгляне виконком. Орієнтовно 15 лютого відбудеться сесія міськрада із розгляду земельних питань.

Дивіться також: Черкаська міськрада проголосувала за новий виконком. 

Черкаські спортсмени підтримують нашу Олімпійську збірну

Нагадаємо, XXIII зимові Олімпійських іграх, що проходитимуть з 9 по 25 лютого, у Південній Кореї. Україну представлять 33 спортсмени у 9 видах спорту: біатлоні (11 спортсменів), фігурному катанні (4 спортсмени), санному спорті (6 спортсменів), фристайлі (3 спортсмени), лижних гонках 4 спортсмени), гірськолижному спорті (2 спортсмени), сноубордингу (1 спортсмен), скелетоні (1 спортсмен) і лижному двоборстві (1 спортсмен)

Дивіться також: Олімпійський прапор замайорів у Черкасах

Керівника черкаської освіти відзначили у Міністерстві молоді та спорту

1-3 лютого у Черкасах відбувся чемпіонат з греко-римської боротьби серед кадетів. Участь у змаганнях взяли 300 спортсменів. Черкаські спортсмени показали високі результати і завоювали призові місця. Директору департаменту освіти та гуманітарної політики Ігорю Волошину вручили подяку від Міністерства молоді та спорту України за організацію змагань на високому рівні.

Дивіться також: У Черкасах відзначили кращих спортсменів року. 

У Черкасах перекриють рух на двох вулицях

З 9 до 20 лютого рух транспорту обмежать на перехресті Чигиринської-Подолинського у зв᾽язку з ремонтом колектора. З 12 по 14 лютого буде обмежено рух по вул. Благовісній на відрізку між вул. Франка і Університетською у зв᾽язку з ремонтом тепломережі.  Таке рішення прийняли на засіданні виконавчого комітету.

Дивіться також: У Черкасах на головному каналізаційному колекторі сталася аварія. 

 

 

Олімпійський прапор замайорів у Черкасах

Сьогодні у Південній Кореї розпочинаються 23 зимові Олімпійські ігри. В знак підтримки Української збірної біля Черкаської міської ради підняли Олімпійський прапор. Від Національного Олімпійського комітету України міському голові вручили подяку за підтримку спорту у Черкасах. Та підняли прапор Олімпійських ігор поруч з іншими прапорами,що стоять на площі перед міської радою. Він перебуватиме там до кінця Олімпіади 25 лютого.

Дивіться також: Спортсмени Черкащині підвели підсумки року

Техніка КП “ЧЕЛУАШ” прибирає сніг з черкаських доріг

Бригади снігоприбиральної техніки виїхали на вулиці міста ще у ночі. Зранку прибирання доріг продовжили, аби не виникло проблем з рухом громадському транспорту.

Дивіться також: Підприємець традиційно долучається до очищення міста від снігу