Конфлікт між КП “Черкаські ринки” та підприємцями розглядатиме спеціальна комісія

До міської ради надійшло звернення від підприємців, що торгують на Центральному ринку на відрізку по вулиці Гоголя,напроти ЦДЮТ. У зверненні йдеться про конфлікт між частиною підприємців та адміністрацією КП “Черкаські ринки”, наслідками якого є відмова підприємців у сплаті ярмаркового збору. Члени комісії, під головуванням депутата міськради Юрія Тренкіна, вислухали обидві сторони, зробили запити, щодо документації, яка стосується будівництва цієї частини ринку та провели консультації з фахівцями міськради. Голова профспілки, що утворили підприємці Центрального ринку Леонід Запорожець, заявив,що вони не сплачують кошти,так-як не довіряють керівництву комунального підприємства, втім готові вносити кошти напряму, повз комунальне підприємство. Посадовці міської ради запевняють,що це не можливо, але прагнуть знайти компроміс. Заступник міського голови Людмила Бордунос, яка безпосередньо є куратор КП “Центральні ринки”, бачє вирішення конфлікту таким. На наступному засіданні, члени комісії мають прийняти рішення,щодо розв’язання конфліктної ситуації між підприємцями та адміністрацією КП “Черкаські ринки”

Дивіться також: Хто “отвєтіт за базар”? Журналісти детально дослідили конфлікт навколо торгівельних павільйонів на вул. Гоголя

Голова бюджетної комісії Юрій Тренкін спростував звинувачення депутатів Радуцького та Згіблова

Голова бюджетної комісії Черкаської міськради Юрій Тренкік, прокоментував виступ колег по міськраді, які звинувачували міську владу у непрозорій діяльності розподілу бюджетних коштів. Він зазначив, що заяви депутатів міської ради Радуцького та Згіблова, що пролунали учора в ефірі “Експо-ТВ”, є безпідставними. “Питання,що стосуються Програми соціально-економічного розвитку, були завчасно розглянуті депутатської профільною комісією”: – запевняє Юрій Тренкін. Заяви Радуцького та Згіблова направлені на те, аби внести деструктив в роботу міської ради та викривити факти пов’язані з роботою депкорпусу.

Дивіться також: «Запахло виборами», – депутат Юрій Тренкін про ситуацію на останній сесії міськради

Медичний огляд для водіїв в Україні зазнає змін

На обговорення висунуто проект наказу Міністерства охорони здоров’я, в якому вказано перелік медичних протипоказань для кандидатів у водії. Документ викликав жваве обговорення та чимало суперечок у мережі. Адже медогляд для водіїв давно став суто формальною та корупційною процедурою.

Згідно з проектом, при багатьох недугах та навіть інвалідності допуск до керування легковим автомобілем можливий лише в індивідуальному порядку. Це знову породжує корупцію і відмову людей звертатися до лікаря, аби приховати вади здоров᾽я задля збереження водійського посвідчення. Навіть такі хвороби як гіпертонія, геморой, хронічний цистит чи панкреатит є протипоказаннями для кермування автомобілем. Тож, або не йти до лікаря, або дати хабара медкомісії.

І тут виникає колізія – МСЕКи всіляко намагаються уникати присвоєння категорій інвалідності, маючи вказівку економити державні кошти на соціальних виплатах. Іноді люди з ампутованими кінцівками чи органами змушені через певні періоди все одно проходити медкомісію.

Крім цього, велика кількість посадовців в Україні є інвалідами. Тепер вони мають втратити можливість керування своїми шикарними автівками. Знову абсурд, як власне і проект наказу в цілому.

Дивіться також: У Черкасах нетверезий водій тікав та ледь не збив пішоходів. 

Черкаські студенти влаштували флешмоб до Дня «сонячних» дітей

Щороку 21 березня відзначають Міжнародний день людини з синдромом Дауна. Аби привернути увагу до інакшості, однак не меншовартості цих людей по всьому світу проходить акція “LOTS OF SOCKS”. Долучитися до неї разом із викладачами вирішили і студенти Черкаського національного університету ім. Б.Хмельницького. Учасники флешмобу одягли на руки різнокольорові шкарпетки і разом вигукнули слоган «Вони такі ж, як і ми».

Дивіться також: «Ми такі як всі!» У Черкасах соціалізують сонячних дітей. 

 

Черкаські активісти влаштували протестний мітинг під міськрадою

Активісти Черкаського осередку “Національного корпусу” протестували проти повернення на посаду начальника управління державного архітектурно-будівельного контролю Валентина Дяченка.У серпні 2017 року пана Дяченка було затримано працівниками прокуратури за вимагання та одержання неправомірної вигоди у розмірі 40 тисяч гривень Кілька днів тому Валентин Дяченко поновився на посаді, яку займав раніше у міській раді. Це і стало причиною обурення активістів. Останні намагалися знайти посадовця на робочому місці, втім їм це не вдалося. Дмитро Кухарчук шукав пана Дяченка навіть у кабінеті міського голови.Активісти навіть зверталися до правоохоронців з проханням допомогти у пошуку посадовця міської ради.Під наглядом наряду поліції, активісти марно чекали пана Дяченка біля його робочого кабінету впродовж кількох годин. Зустрітися з начальником управління державного архітектурно-будівельного контролю їм не вдалося.

Дивіться також: Активісти Нацкорпусу відкрили пам’ятник Володимиру Путіну перед посольством РФ в Києві

 

У Черкаському художньому музеї відкрили виставку студентських робіт

У Художньому музеї відкрили виставку студентських робіт ЧДБК. Виставка робіт студентів та випускників Черкаського державного бізнес-коледжу приурочена до 21 річниці заснування факультету “Дизайн”.Студенти ЧДБК спеціальності дизайн, набувають навичок розробки систем єдиної візуальної ідентифікації,дизайн-проектування,малюнок,живопис,шрифти,фото,макетування.На виставці представлені роботи в з використанням різноманітних технік: малюнок та малюнок з використанням м’яких матеріалів, живописні портрети,натюрморти,пейзажі.

Дивіться також: Виставку японських кімоно презентує Черкаський художній музей