Черкаські жінки-освітяни отримали вітання з нагоди 8 березня

З квітами та солодощами до жіноцтва ДНЗ №34, №91 та школи №34 та бібліотеки №5 завітав депутат міськради Юрій Тренкін та заступник міського голови Ігор Волошин.

Вихованці дитсадка порадували гостей концертною програмою, а вчителі та вихователі подякували за регулярну підтримку колективу та оновлення навчальних закладів.

У дитсадку №91 виховується 329 діток. Це один із найбільших дошкільних навчальних закладів у мікрорайоні «Митниця». У переддень свята тут відкрили іще одну групу для наймолодших вихованців. У процесі – будівництво сучасного басейну. Святковий рейд депутат завершив вітаннями жіночого колективу бібліотеки №5, що знаходиться у мікрорайоні «Митниця».

Дивіться також: Свято весни відзначили мешканці Південно-Західного району Черкас.

Свято весни відзначили мешканці Південно-Західного району Черкас

Концертом у Палаці молоді черкащани відзначали свято 8-го березня.Титул “Меценат року” отримав відомий черкаський бізнесмен Араік Мкртчян.Доповненням до святкового настрою стали весняні квіти від благодійника

Дивіться також: Араік Мкртчян: “Благодійність – моє покликання”

Справу вбитого журналіста з Корсуньщини розглядатиме Соснівський суд

Розгляд скандальної справи вбивства журналіста Василя Сергієнка повернули до Соснівського суду Черкас. Це рішення ухвалили в апеляційному суді області. Адвокати підозрюваних клопотали, щоб справу перевели на розгляд до Києва. Втім, на апеляційне засідання – не з’явилися. Не було також і самих підозрюваних. Натомість, представники родини Василя Сергієнка наполягали лишити справу в Черкасах. На минулому засіданні адвокати підозрюваних також клопотали і про суддівський відвід, який того самого дня і задовольнили. Проте говорити, чи буде справа розглядатися наново – ще зарано. Це питання буде вирішуватися лише наступного тижня.

Дивіться також: Оскандалена колегія суддів Апеляційного суду, що випустила Мельника на свободу, не з’явилась на оголошенні повного тексту ухвали

У Черкасах презентували суперсучасну транспортну систему

Її суть полягає у безготівковому розрахунку, GPS-контролю, єдиному квиткові та обліку перевезення пільговиків. Таким чином розробники пропонують повністю автоматизовану систему, яка вже діє за кордоном та у деяких українських містах.

Розрахуватися за проїзд можна буде за допомогою спеціальної картки – це своєрідний проїзний, що дає можливість користуватися усіма видами громадського транспорту.  Наприкінці місяця банківська система розподіляє кошти на рахунки перевізників. Такий спосіб оплати проїзду уже діє в Житомирі, Дніпрі та Сумах.

Банкіри кажуть, що безготівковий розрахунок є досить популярним серед пасажирів. З моменту впровадження новації за допомогою QR-коду було придбано 30 тис. квитків у громадському транспорті.

Дивіться також: Черкаській громаді презентували концепцію транспортної реформи.

 

 

Як пінгвіни на крижині: черкащани ковзають тротуарами

У зв᾽язку із негодою місто перетворилось на ковзанку. Через ожеледицю пересуватися вулицями досить складно. Є небезпека травмувань людей, пошкодження машин бурульками та льодяно-сніговими масами.

Щоб уникнути небажаних негативних наслідків, пов’язаних із талими водами, потрібно заздалегідь очистити водостоки, по можливості звільнити від снігу небезпечні для підтоплень ділянки доріг, вулиць, тощо. Власникам будівель та споруд необхідно прийняти своєчасні заходи по очищенню карнизів дахів від льоду, снігу та бурульок.

Читайте також: Зимова погода утримається щонайменше до 6 березня – гідрометцентр.